50-річний Ектор Хіменес-Браво показав миле фото красунь-українок у військовій формі: ресторатора оточили красуні

Author name 13 Травня 2022 в 14:05

Поділитися статтею

Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво

Ектор Хіменес-Браво відомий не лише за кордоном, а й усією Україною. У цей тяжкий для нашої країни час ресторатор усіляко допомагає нашим захисникам.

На сторінці у соціальній мережі відомого канадського та українського шеф-кухаря, бізнесмена Ектора Хіменеса-Браво з’явилося миле фото. На знімку кулінар зображений із прекрасними дівчатами у формі. Це робітниці паспортного контролю на кордоні України.

Красуні оточили ресторатора, у якого на обличчі грає щаслива посмішка. Дівчата – українки одягнені у робочу форму, на них іменні бейджики, а в руках українок перебувають рації.

Постійний ведучий популярного кулінарного шоу “Майстер-шеф” у підписі до фотографій розповів, що службовці паспортного контролю старанно трудяться на своїх постах не покладаючи рук із самого вторгнення росії в Україну і досі. Ектор каже, ці люди ставляться з любов’ю та повагою до своєї роботи та передають усім привіт. Знаменитість вважає, що Україна – єдина країна, всі разом наближають день перемоги. Також попросив передплатників ні сваритись, ні руйнувати єдність. Такі коментарі він не хотів би бачити у себе на сторінці, адже цими висловлюваннями надається допомога ворогові.

Відомо, що 24 лютого 2022 року Ектор Хіменес-Браво перебував не в Україні, але незабаром приїхав назад до Києва. Тут він активно дбає про перемогу українського народу.

Команда шеф-кухаря та сам ресторатор готують безплатну їжу для захисників України, вимушених переселенців, пенсіонерів, яким потрібна допомога. За словами кулінара, щодня вони готують понад три тисячі порцій.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею