Джанабаєва показала молодшого сина від Меладзе, якого 6 років приховувала від публіки: на батька не схожий

Історія кохання Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєва дуже заплутана та покрита таємницями.

Вони познайомилися ще задовго до того, як Джанабаєва стала “руденькою з ВІА Гри”. Ще юна та нікому не відома Альбіна пройшла прослуховування та стала бек-вокалісткою відомого артиста Валерія Меладзе. Спочатку відносини між Меладзе та Джанабаєвою були виключно робочими. Тим більше, що Валерій був зразковим сім’янином та виховував трьох дочок. Однак невдовзі робочі відносини переросли в романтичні та Альбіна стала коханкою Меладзе. Звичайно, це все ретельно приховувлось не лише від законної дружини артиста, а й від публіки та преси.

Альбіна Джанабаєва та Валерій Меладзе на початку співпраці

Перші чутки про роман Меладзе та Джанабаєвої з’явилися, коли дівчина пішла в декрет. При цьому Джанабаєва була незаміжня і офіційно у неї не було партнера. Тоді й почали говорити, що батьком дитини Альбіни є саме Меладзе.

Після народження дитини Альбіну відразу покликали співати у “ВІА Гру”, продюсером якої є рідний брат Валерія Костянтин. Через це чуток побільшало.

Не зважаючи ні на що Валерій Меладзе продовжував жити зі своєю законною дружиною Іриною, ходити з нею на світські заходи та розповідати в інтерв’ю, як сильно він любить свою родину.

Таємний роман Джанабаєвої та Меладзе тривав довше 10 років. Все змінилося у 2014 році, коли Альбіна завагітніла другою дитиною. Тоді Валерій зважився на розлучення з дружиною і одружився з Джанабаєвою. Весілля проходило таємно і ще кілька років після одруження молодята не говорили на публіку про свої стосунки і не давали на цю тему інтерв’ю.

Звичайно, дітей Джанабаєвої від Меладзе теж ніхто не показував на публіку. Свого молодшого сина Луку Альбіна 6 років приховувала від преси та не показувала у Мережі його фото.

Лише останні 2 роки зіркове сімейство почало потроху ділитися кадрами із сімейного життя.

Так, нещодавно Джанабаєва вперше за довгий час оприлюднила у Мережі фото свого молодшого сина Луки, який цього року став другокласником.

На знімку хлопчик позував у костюмі та з квітами. Лука збирався на шкільну лінійку.

Варто зазначити, що син Меладзе та Джанабаєвої більше схожий на свою зіркову маму, ніж на тата.