Стала ширшою за чоловіка: вагітна Каменських на новому фото ледь помістилася в об’єктив – скоро поповнення

Популярна українська співачка Настя Каменських після повернення в Україну викликала чутки про свою довгоочікувану вагітність від зіркового чоловіка Потапа.

Настя Каменських та Потап перебували в Іспанії, коли в Україні розпочалася повномасштабна війна. Пізніше артисти розповідали, що вони запланували рейс додому, який скасувався і вони буквально застрягли за кордоном. Свої сили зірки направили на благодійність на допомогу рідній країні, адже незважаючи на перебування за кордоном, вони так само гостро переживали і переживають усе, що тут відбувається.

Тільки через півроку Настя Каменських наважилася приїхати до України, але без чоловіка, який, ймовірно, залишився в Європі. Поява співачки на батьківщині спровокувала бурхливу реакцію, бо зірку регулярно критикують за те, що вона співає пісні про Україну, перебуваючи за кордоном. Також артистка здивувала фанатів натяками на ймовірну вагітність.

У Мережі з’явилося вже не одне фото, на якому у Насті Каменських проглядається животик, через що численні шанувальники прийшли до висновку про майбутнє поповнення в парі. Про це пліткують ще з весілля Потапа та Насті у 2019 році.

Вагітна Настя Каменських на новому фото ледь помістилася в об'єктив
Вагітна Настя Каменських на новому фото ледь помістилася в об’єктив

Співачка не змогла тримати правду і в одному з останніх інтерв’ю прокоментувала розширення талії. Як виявилося, причина не у вагітності, а в наборі ваги через стрес. Каменських ніколи не приховувала, що схильна до повноти і останніми роками регулярно займалася спортом, але війна сильно позначилася на звичному способі життя зірки, а також викликала великий емоційний стрес, на тлі якого вона почала набирати зайві кілограми.

Також Настя захистила Потапа, якого не припиняють критикувати за перебування за кордоном. Вона зазначила, що в їхньому випадку ніхто не тікав, вони лише стали заручниками ситуації, що склалася, як і багато інших українців, які їздять у закордонні відрядження та подорожують.

Поділитися статтею

Зараз читають

Людмила Артем'єва з серіалу Свати

Ользі Миколаївні з “Сватів ” – 58 років: як живе і виглядає актриса?...

У кінематографі є герої, які зіграли безліч ролей, але лише одна принесла реальну славу і відгук аудиторії. А є й ті, хто прекрасний у кожної ролі.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №26-05-2: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?...

Бажаєте дізнатися як уважність та усвідомленість впливає на життя людини? Тоді ця стаття для вас і до неї головоломка зі сірниками, яка допомагає це зробити.
Катя Репяхова поскаржилася, що Віктор Павлік одягається, як дід

Як виглядає теща Віктора Павліка – мама Катерини Репяхової, яку вона забрала з собою...

Відомий український співак Віктор Павлік має чудові відносини зі своєю тещею, яку Катерина Репяхова забрала з собою в Київ, коли у пари народився син.
Зірки, які повернулися в Україну, хоча могли залишитись в Європі

Зірки, які повернулися в Україну, хоча могли залишитись в Європі: Настя Каменських, Оля Полякова...

Війна в Україні змусила мільйонів цивільних людей покинути рідні домівки і шукати прихисток за кордоном. Виключенням не стали й українські зірки.

Популярне за тиждень

Популярне