14-річна дочка Кошового показала бойфренда: майбутній зять лисого з Кварталу носить модну стрижку каре з чубом

У зірки студії "Квартал 95" Євгена Кошового є дві доньки. Старшій вже 14 і вона почала зустрічатися із хлопчиком. Варвара Кошова показала свого бойфренда.

Шанувальники з великою цікавістю стежать за життям не тільки самого Євгена Кошового, а й його старшої доньки Варвари, яка не раз з’являлася на телебаченні і навіть знімалася в серіалі. Дівчинці 14 років і вона вже зустрічається із хлопцем.

Романтичні стосунки у Варвари Кошової та її обранця зав’язалися до війни, але дівчина не поспішала показувати численним підписникам у Мережі обличчя коханого. На сторінку дочки Кошової в Інстаграмі підписано майже 20 тисяч користувачів. Саме вони першими дізналися, що серце зоряної спадкоємиці невільне.

Подробиці стосунків Варя тримає у секреті, але не забуває викладати спільні фото та відео з обранцем. Молоді люди прогулялися Києвом і донька Кошового вирішила зняти це на камеру. На одному з кадрів вони йшли обійнявшись, а на другому хлопець ніс Варвару на руках, чому вона була щаслива.

14-річна донька Кошового показала бойфренда
14-річна донька Кошового показала бойфренда

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни росії проти України Євген Кошовий з дружиною та дітьми знаходився у себе вдома у Києві. Він навіть не планував виїжджати за кордон, пояснивши це тим, що не пробачив би собі такого, як мінімум, тому, що його близький друг президент Володимир Зеленський перебуває тут.

14-річна донька Кошового показала бойфренда
14-річна донька Кошового показала бойфренда

1 вересня доньки Кошового пішли до української школи. Варвара вже перейшла до 9 класу, а Серафіма до другого. Незважаючи на те, що через військові дії у школах не проводилося урочистих лінійок на День знань, Євген разом із дружиною Ксенією відвели спадкоємиць до школи разом. Дівчата навчаються у приватному навчальному закладі Києва – інноваційному ліцеї I-School. Вартість навчання на навчальний рік 2022-2023 років для перших класів становить 185 тисяч гривень, а для 2-11 класів 180 тисяч гривень.

Поділитися статтею

Зараз читають

Микола Басков вразив змінами у зовнішності

Микола Басков сильно розтовстів й змінився до невпізнання: російському артисту доводиться “не солодко” (ФОТО)...

Якщо раніше російська публіка вважала співака Миколу Баскова ледве не ідеалом чоловічої зовнішності, то тепер артист точно позбувся цього звання. Знаменитість вразив змінами
апетитне блюдА

Грецький bouyiourdi – незвичайне і смачне блюдо

Насолоджуйтесь цієї запеченої фетою з помідорами, часником і перцем чилі в складі мезе-ланчу. Ідеально для того, щоб додати теплий хліб питта до грецького салату.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №94: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Чи знайшли рішення головоломки №94? Якщо ні, то відповідь ви побачите на зображенні нижче. Гарного вам настрою та міцного здоров'я!
Пенсіонерка купує продукти

Доплати до пенсій у 2022 році: хто, скільки і коли буде їх отримувати

Денис Шмигаль, який є прем'єр-міністром України, повідав, що вже з 01.10.2022 року пенсіонерам нараховуватиметься доплата до пенсії в сумі до 300 гривень.

Популярне за тиждень

Популярне