Донька Ольги Сумської засвітила фігуру на чорно-білих фото за пів року мовчання: як виглядає Паперна зараз

Ольга Сумська – відома українська актриса та щаслива мати двох доньок. Старша донька актриси Тоня Паперна продовжує мовчати про війну в Україні, проте не соромиться публікувати нові знімки

Скандально відома донька української актриси та заслуженої артистки Ольги Сумської вкотре нарвалася на непорозуміння та критику з боку шанувальників. Так, Антоніна Паперна продовжує мовчати про війну в Україні та публікує відверті фотографії на особистій сторінці у соціальній мережі Інстаграм. Більше того, поведінка зірки в Інтернеті також викликає багато запитань.

Антоніна Паперна живе і працює в росії, а зі своїм чоловіком, російським актором Володимиром Ягличем, виховує двох спільних дітей. Знаменитість, схоже, навіть не збирається ділитися з публікою своєю думкою про те, що відбувається в рідній країні, на яку їй так швидко стало все одно. На тлі свого мовчання Антоніна продовжує активну діяльність у соціальних мережах.

Нещодавно Паперна поділилася з підписниками чорно-білими кадрами, на яких позує оголеною, акуратно прикриваючи рукою інтимні частини тіла. На фотографіях актриса театру та кіно задумливо дивиться то в далечінь, то в камеру, прикриваючи при цьому оголені частини тіла. Пост із опублікованими фотографіями Паперна залишила без підпису, а тому розібратися в сенсі нових знімків неможливо.

Ускладнює можливість комунікації з артисткою і те, що вона заборонила багатьом користувачам залишати коментарі під публікацією. Так, можливість поділитися враженнями від побаченого мають мало хто. Дивно, але всі залишають лише позитивні коментарі зі смайликами сердечок та вогників. Якимось магічним чином під публікацією зірки жодного негативного повідомлення і, тим більше, жодного питання про те, чому вона досі мовчить.

Нагадаємо, що початок повномасштабної війни в Україні не став для зірки поштовхом змінити місце проживання або змінити своє ставлення до росії. Мати Тоні Паперної, Ольга Сумська, коментувала мовчання дочки. Українська актриса заявляла, що насправді Тоні не байдуже – вона стурбована тим, що відбувається на території України.

Мовчання Паперної Сумська аргументувала страхом. За словами української артистки, у росії зовсім інше інформаційне поле, а тому висловлюватися про свою позицію там просто небезпечно.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тест на внимательность: найдите за одну минуту 3 отличия на картинке с семьей пингвинов...

Тест, конечно не такой красочный, но то, что это тест про пингвинов, то и вся картинка черно-белая, вроде бы как семья пингвинов среди снегов.
Молитва з вірою допоможе ближнім

Молитви за друзів і їхні родини, які страждають а також за хворих

Як мій добрий Пастир, Ісус, я знаю, що Ти поведеш мене в тихі місця і відновиш мою душу і тіло.
Гострі перчики на зиму

Рецепт для любителей пикантного: острый перец на зиму в банках – ох, будет горячо...

Домашні заготовки з гострих перчиком дозволять завжди мати під рукою пікантну приправу і відмінну закуску для любителів гострих відчуттів.
Камалія

Найбагатша співачка України Камалія здивувала схудлим і помолоділим виглядом: фатальна красуня

Камалія оприлюднила нове фото в Інстаграм-блозі, де показала себе в дуже хорошій формі.

Популярне за тиждень

Популярне