“Наташа скоро стане бабусею?”: невістка-танцівниця Корольової пред’явила округлий живіт

20-річний син Наталії Корольової вже понад 2 роки зустрічається з дівчиною на ім'я Мелісса. Закохані вже встигли обручитися, а з недавніх пір в Мережі подейкують, що вони чекають на швидке поповнення.

Майбутня дружина 20-річного Архіпа – це черговий скандал родини Наташі Корольової. Архіп почав зустрічатися з дівчиною, коли йому було лише 18 років. Обранку хлопця звуть Мелісса і вона танцівниця. Раніше дівчина заробляла на життя приватними танцями для чоловіків. Саме тому дівчина сина Корольової викликала шквал критики в Мережі.

Як виглядає невістка Наташі Корольової

Відносини Архіпа і Меліси розвиваються дуже швидко, незважаючи на їх молодий вік. Хлопець уже встиг зробити коханій пропозицію руки та серця. Довгий час Архіп з Меліссою жили разом із Наташою Корольовою та Тарзаном. Зіркові батьки хлопця не були проти невістки вдома, але поставили ультиматум дівчині та сказали, що вона більше не танцюватиме за гроші для чоловіків.

Мелісса погодилася на умови майбутніх родичів і зараз навчається на візажиста.

Зараз Архип та Мелісса живуть окремо. Наташа Корольова винаймає для майбутнього подружжя однокімнатну квартиру. А нещодавно в Мережі почали говорити, що невістка Корольової може бути вагітною. На останньому фото, яке оприлюднила Мелісса у своєму інстаграм-блозі, фоловери помітили живіт, що округлився.

Невістка-танцівниця Корольової пред'явила значний живіт
Невістка-танцівниця Корольової пред’явила округлий живіт

Поки що молода пара не робила заяв про швидке поповнення в сім’ї, проте можливо, що Наталя Корольова скоро стане бабусею.

Цікаво, що батько Архіпа Тарзан не дуже добре ставиться до вибору свого сина. В одному з інтерв’ю чоловік заявив, що Мелісса є черговим захопленням його сина. Публіка висміяла за це чоловіка Корольової, адже наречена його сина займається такими ж танцями, як і сам Тарзан.

Нагадаємо, останнім часом у Мережі подейкують, що у родині Корольової та Тарзана зараз не найкращий час. Ходять чутки, що подружжя має багато конфліктів через погляди на війну в Україні. Тарзан — затятий путініст, який публічно схвалює терористичні дії росії, а ось Корольова не дала жодної публічної заяви про війну в Україні. Водночас мама артистки та її рідна сестра підтримую Україну та неодноразово про це заявляли на публіку.

Поділитися статтею

Зараз читають

Олександр Пономарьов

Це правда круто! Пономарьов переспівав легендарну Вовчицю

Популярні українські виконавці Олег Винник та Олександр Пономарьов випустили спільне відео. У ньому співаки виконали пісні один одного. У такий оригінальний спосіб чоловіки привітали українок із Міжнародним жіночим днем.
Ліза Галкіна зростає дуже талановитою дівчинкою

Семирічна дочка Пугачової і Галкіна зачарувала східними танцями: «Артистка, вся в матір»

Ліза Галкіна влаштувала імпровізований концерт для своїх зіркових батьків.
Затемнення 10 червня 2021 року

Кільцеве Сонячне затемнення 10 червня 2021 року: чого очікувати метеозалежним людям?

Сонячне затемнення - явище, яке збиває безліч біологічних ритмів, впливаючи на людину. І цей вплив може бути як позитивним, так і негативним.
Накопичувальна пенсійна система

Як в Україні пенсіонерам отримувати хорошу пенсію

Міністр соціальної політики додала, що коли людина обирає роботу, то вона має порівняти умови пенсійних програм.

Популярне за тиждень

Популярне