Дорофєєва в минулому: Дантес і Кацуріна повернулися з романтичної подорожі та зворушили милими кадрами

Після розставання з Надею Дорофєєвою Володимир Дантес не став марнувати час і почав будувати стосунки з колишньою дружиною нового коханого Дорофєєвої.

Любовна драма в сім’ї Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса обговорюється публікою вже півроку. Подружжя оголосило про розставання у березні цього року. При цьому зробили вони це дуже несподівано для публіки, адже раніше Надя та Вова демонстрували кохання на камеру і здавалося, у них все добре. Зіркове подружжя не стало називати причину розбрату, але зазначило, що це рішення було обдуманим і зваженим. Родзинкою розлучення Дорофєєвої та Дантеса стало те, що подружжя обмінялося партнерами з подружжям Кацуріних, з якими вони близько дружили багато років.

Володимир Дантес І Даша Кацуріна підігрівають чутки про роман
Дантес і Кацуріна повернулися з романтичної подорожі та зворушили милими кадрами

Тобто після оголошення розлучення Надя Дорофєєва почала зустрічатися з Михайлом Кацуріним, а Володимир Дантес – з дружиною Кацуріна Дашею.

Цікаво, що спершу дві сімейні пари намагалися приховати так званий обмін дружинами від публіки. Проте все таємне рано чи пізно стає явним і буквально одразу після новини про розлучення Дорофєєвої та Дантеса публіка здогадалася у чому справа.

Наразі колишнє подружжя не приховує своїх стосунків з новими партнерами, а навпаки, активно діляється романтичними кадрами у своїх Інстаграм-блогах. Так, нещодавно Володимир Дантес у своєму Інстаграмі показав, як вони з Дашею Кацуріною поїхали на кілька днів у романтичну подорож до Ірландії. Там Дантес разом з іншими українськими артистами давав благодійний концерт і заразом провів час зі своєю новою коханою.

21 вересня Володимир Дантес опублікував у своїх інстаграм-сторіз відео, де показав, що вони з Дашею Кацуріною повертаються після поїздки додому. У короткому ролику Володимир, сидячи за кермом автомобіля, показав скуйовджену Дашу на пасажирському сидінні.

Дантес і Кацуріна повернулися з романтичної подорожі та зворушили милими кадрами
Дантес і Кацуріна повернулися з романтичної подорожі та зворушили милими кадрами

Нагадаємо, Даша Кацуріна – мати двох дітей, молодшому з яких тільки виповнився рік. Після розлучення із Михайлом Кацуріним діти залишилися жити з нею. Даша частенько показує у своєму Інстаграмі, як Дантес ладнає з її малолітніми дітьми.

Поділитися статтею

Зараз читають

Запальний танець літньої пари

Літня пара станцювала запальний танець на фестивалі: не кожен молодий так зможе (ВІДЕО)

Життєрадісна літня пара показала, як треба танцювати в старості. Це подружжя змусить вас поглянути на життя по-іншому.
Ксенія Мішина

Знову холостячка: Ксенія Мішина після розставання з Еллертом заговорила про самотність

Телезірка і модель Ксенія Мішина нещодавно розлучилася зі своїм коханим Олександром Еллерт, з яким вони познайомилися на проекті "Холостячка".
Тіна Кароль

Від Тані до Тіни: як змінювалася Тіна Кароль за роки кар’єри і чому офіційно...

Тіна Кароль - справжній феномен української естради. Багатогранна зірка вже 15 років виступає на сцені. Подивіться, як змінилася співачка.
За 30 років творчої діяльності Ігор Корнелюк дуже змінився

Як виглядає автор хіта “Подожди-дожди” Ігор Корнелюк: 60-річного композитора важко впізнати

Нещодавно автор запальних хітів Ігор Корнелюк відзначив 60-річчя. Звісно, відтоді, як виходив на сцену і заводив своє: "А что такого – живу я кльово", минуло кілька десятиріч, що не могли не відбитися на зовнішності творчої особистості.

Популярне за тиждень

Популярне