Дорофєєва та Кацурін чекають на дитину? Колишня Дантеса натякнула на вагітність і прикрила живіт балахоном

32-річна Надя Дорофєєва, яка нещодавно розлучилася після 7 років шлюбу, може незабаром відчути всі радості материнства. Принаймні так думають її шанувальники.

Вже понад півроку публіка обговорює розлучення Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса. Шанувальники досі не можуть повірити в те, що трапилося, адже їхня історія схожа радше на серіал, ніж на реальне життя. По-перше, заява про розлучення стала несподіванкою для шанувальників зіркової родини, адже вони до останнього приховували проблеми у відносинах і на камеру демонстрували любов і взаєморозуміння. Родзинкою розлучення Дорофєєвої та Дантеса стало те, що вони обоє одразу вступили у відносини з іншими партнерами. Надя Дорофєєва почала зустрічатися з ресторатором Михайлом Кацуріним, а Володимир Дантес – із дружиною Кацуріна Дашею. Варто зазначити, що родина Дорофєєвої та Дантеса та родина Кацуріних близько дружили, їздили разом на відпочинок та дуже багато часу проводили разом. Сім’я Кацуріних оголосила про розлучення того ж дня, що й Надя з Вовою. По суті сімейні пари просто вирішили обмінятися партнерами.

Володимир Дантес І Даша Кацуріна підігрівають чутки про роман
Дорофєєва та Кацуріна чекають на дитину? Колишня Дантеса натякнула на вагітність і прикрила живіт балахоном

Звісно, публіка не дуже добре відреагувала на так званий “обмін дружинами”. Особливо користувачі Мережі засуджують Дорофєєву. Співачка перша зізналася у відносинах з Кацуріним і її відразу звинуватили у зраді Дантесу і в тому, що вона увела чоловіка з родини. Через хейт Дорофєєва практично не ділиться подробицями своїх нових відносин у соціальних мережах. Надя практично не публікує фото з Кацуріним у своєму Інстаграм-блозі і намагається говорити лише про своє творче життя. Незважаючи на це, шанувальники Дорофєєвої останнім часом підозрюють її у можливій вагітності.

Справа в тому, що співачка має розкішну фізичну форму і любить вбрання, що облягають, але останнім часом Надя носить виключно балахони і речі на пару розмірів більше. Шанувальники впевнені, під об’ємним одягом дівчина приховує вагітний живіт.

Дорофєєва та Кацуріна чекають на дитину? Колишня Дантеса натякнула на вагітність і прикрила живіт балахоном
Дорофєєва та Кацуріна чекають на дитину? Колишня Дантеса натякнула на вагітність і прикрила живіт балахоном

Варто зазначити, що за 10 років стосунків зі своїм колишнім чоловіком Дантесом, Дорофєєвою так і не вдалося стати мамою.

Поділитися статтею

Зараз читають

Філіп Кіркоров

(Відео) Філіп Кіркоров рятується від спеки в коконі: ідеальне рішення!

Подивіться відео, яке Філіп Кіркоров розмістив на своїй сторінці в інстаграм. На ньому видно цей базальтовий кокон і сам Філіп.
Катя Осадча та Юрій Горбунов

(Фото, Відео) Катя Осадча та Юрій Горбунов: ювілей весілля у Парижі

Париж вважається найромантичнішим містом у світі. Недарма всі закохані намагаються побувати в ньому. Це, звичайно, якщо є фінансова можливість. Катя Осадча та Юрій Горбунов теж не виняток.
Опудало мотоцикліст

(Відео) Класне лякало для захисту посівів від птахів. Із слабкими нервами вночі на город...

Чоловік вирішив зробити пугало максимально наближене до реальності. Наскільки це йому вдалося, вирішуйте самі.
Ніна Матвієнко

Іво Бобул, Павло Зібров та Ніна Матвієнко: яка у них пенсія?

Знаменитості, які зробили великий внесок у культуру та розвиток України, набувають практично таких же пенсійних виплат, як і прості пенсіонери нашої країни.

Популярне за тиждень

Популярне