Наче живі: як би виглядали сьогодні Кузьма Скрябін, Руслана Писанка, Жанна Фріске та інші покійні зірки (ФОТО)

На жаль, найкращі з нас помирають першими – українці будуть довго тужити за багатьма зірками, які рано пішли з життя. Нещодавно з'явились фотографії постарілих легенд, яких "оживив" штучний інтелект

Не дивлячись на те, що ці відомі люди давно відійшли у вічність, вони все ще залишаються у серцях своїх шанувальників. Прихильники із теплотою згадують про своїх улюбленців і найбільше за все мріють, аби ті не покинули їх настільки рано. Кожен з нас бажає бодай раз поглянути на те, як би виглядали покійні зірки, якби досі були з нами. Штучний інтелект “оживив” легенд і природньо їх зістарив.

Кузьма Скрябін

Цього серпня легендарному українському музиканту могло би виповнитись 54 роки. Кузьма надихав своїх шанувальників за життя, а зараз, за неймовірно важких часів, кожен принаймні раз думав про те, як не вистачає всій Україні співака зараз.

Як би виглядав у старості Андрій Кузьменко
Як би виглядав у старості Андрій Кузьменко

Скрябін був надзвичайно цікавою особистістю – люди тягнулись до нього, адже він завжди вмів сказати влучні й правильні слова, розвеселити та підбадьорити. Талант артиста неможливо заперечувати, проте його людяність та душевна близькість із кожним шанувальником зробило його буквально легендою.

Руслана Писанка

Одна з найвідоміших акторок України захопила шанувальників своєю харизмою та колоритом. Руслана Писанка завоювала серця привабливістю та вмінням надихнути кожного, хто на неї дивиться. Українці називали акторку та телеведучу символом жіночності та прикладом людини, на яку варто рівнятись.

Як би виглядала у старості Руслана Писанка
Як би виглядала у старості Руслана Писанка

Вона вміла залишатись позитивною та бадьорою навіть у найскладніших моментах свого життя. Свою успішну кар’єру Писанка побудувала завдяки завзяттю й важкій праці. Професіоналізм і відданість роботі помічали всі – колеги, режисери, друзі й шанувальники.

Жанна Фріске

Цього року відомій російській співачці могло би виповнитись 48 років, проте вона померла після довготривалої боротьби із онкологією на 41-му році свого життя. Шанувальники однієї із найкрасивіших зірок полюбили її за щиру усмішку й доброту, яку знаменитість випромінювала до останніх днів свого життя.

Як би виглядала у старості Жанна Фріске
Як би виглядала у старості Жанна Фріске

Марина Поплавська

Акторка, яка стала найбільш відома завдяки грі на сцені “Дизель Шоу” й досі залишається в серцях українців. Її колеги досі транслюють в прямих ефірах номери за участю Марини Поплавської, а добра пам’ять про артистку зберігається.

Померла знаменитість у ДТП.

Як би виглядала у старості Марина Поплавська
Як би виглядала у старості Марина Поплавська

Поділитися статтею

Зараз читають

Валерій Меладзе після народження дочки зізнався Джанабаєвій в коханні: тепер у них 2 синочка...

Зіркова подружня пара Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєвої днями знову стала батьками. Тепер вони виховують трьох спільних дітей.
Катерина Кухар з дітьми

Прима-балерина Катерина Кухар розповіла, як боролася з післяпологовою депресією: “У мене не було...

Катерина Кухар є матір'ю двох дітей. Прима-балерина відверто розповіла, як боролася з післяпологовий депресією.
Маша Єфросиніна

(Відео) Маша Єфросиніна до Баскова та Канделакі: “Сьогодні вас усі проклинають!”

Маша Єфросиніна розмістила на своїй сторінці в інстаграм емоційне звернення до Баскова та Канделакі. Як сказала Маша Єфросиніна, зараз в Україні їх ненавидять. Прослухайте повністю це звернення!
Тіна Кароль

15 років на сцені: Тіна Кароль записала зворушливе відео для фанатів

Тіна Кароль відсвяткувала 15-річчя на великій сцені. Рівно 15 років тому 20-річна Тіна приїхала на конкурс «Нова хвиля», з якого почався її зірковий шлях.

Популярне за тиждень

Популярне