Михайло Заливако і Анна Богдан знову разом? Колишніх закоханих застукали в обіймах

Влітку цього року обраниця "Холостяка" Анна Богдан зізналася, що вони з Михайлом Заливако більше не разом. Однак, схоже, екс- закохані вирішили спробувати все спочатку.

Михайло Заливако і Анна Богдан стали однією із небагатьох пар, які після закінчення романтичного шоу “Холостяк” залишились разом й поза камерами. Після закінчення програми вони почали жити разом і планувати спільне майбутнє. Однак історія їхнього кохання була не довгою. Після початку повномасштабної війни в Україні, Анна Богдан поїхала за кордон, а Михайло залишився в Україні. Вже через деякий час прихильники зіркової пари помітили, що чоловік зовсім зник з інформаційного простору й не з’являється в соціальних мережах, а Анна жодного слова не говорить про коханого в своїх щоденних сторіс. Тоді користувачі Мережі й запідозрили, що в закоханих не все гаразд і виявились правими. В червні цього року Анна Богдан в своєму інстаграм-блозі зізналась, що вони з Михайлом більше не пара. Дівчина не назвала причину розбрату, але запевнила, що це її остаточне рішення.

Однак, як показує практика, будь-яке остаточне рішення може таки змінитись. Схоже саме так сталось у стосунках Заливако і Богдан. Нещодавно Михайло опублікував у своїх Інстаграм-сторіс фрагмент відео зі зйомок для бренду спортивних костюмах. Як не дивно, моделями були Михайло Заливако і Анна Богдан. В кадрі вони обіймались і насолоджувались один одним.

Михайло Заливако і Анна Богдан знову разом? Колишніх закоханих застукали в обіймах

Схоже на те, що їх стосунки зараз досить теплі.

Є ще й інші факти, які вказують, що Заливако і Богдан знову разом. Деякий час назад в Мережі з’явилося відео, яке зняли прості перехожі. В ролику було видно, як Анна і Михайло гуляють, взявшись за руки, обіймаються і цілуються. Відео свіже, адже на ньому видно, що Анна має коротку стрижку. Дівчина обрізала своє довге волосся вже після розставання з Заливако. І хоч самі Анна Богдан і Михайло Заливако поки що не коментують відродження своїх стосунків, все вказує на те, що закохані знову разом.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.