Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: від київських бізнесменів до мільйонерів та американців

Особисте життя 47-річної української співачки Наталії Могилевської завжди було дуже насиченим і різноманітним. Офіційно співачка була одружена лише один раз, однак неофіційних чоловіків Наталії не злічити на пальцях однієї руки.

Наталія Могилевська – відома українська співачка, яка відома не лише своїм репертуаром, а й гучними романами. Кого любила артистка, які стосунки закінчились шлюбом, а які скандалом, читайте далі в матеріалі.

Дмитро Чалий

Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Дмитро Чалий
Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Дмитро Чалий

Дмитро Чалий – маловідомий київський бізнесмен за якого в 2004 році Наталія Могилевська вийшла заміж. Це був перший і єдиний чоловік, з яким співачка одягнула весільну сукню і пішла під вінець.

В інтерв’ю співачка зізнавалась, що Дмитро – перше її сильне і справжнє кохання. Саме з цим чоловіком Наталія планувала прожити все життя та народити дітей. Однак їхнє щастя не було довгим. Подружжя розлучилося так і не відсвяткувавши першу річницю весілля. За словами Могилевської, причина розлучення банальна: різні погляди на життя та різні інтереси. Співачка ставила кар’єру на перше місце, а не сім’ю.

Єгор Долінін

Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Єгор Долінін
Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Єгор Долінін

Вже через рік після розлучення Наталія Могилевська зустріла нового чоловіка. Ним став бізнесмен Єгор Долінін. Вони прожили разом 5 років, однак офіційно так і не одружились. Навіть після розставання з чоловіком, Наталія з трепетом згадувала їхнє спільне життя. По словам Могилевської, саме Єгора вона вважає своїм єдиним і справжнім чоловіком, адже в громадянському шлюбі із ним вона відчула себе справжньою дружиною.

Петро Дмитриченко

Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Петро Дмитриченко
Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Петро Дмитриченко

З співаком-початківцем Петром Дмитриченком Могилевська познайомилась на вокальному проекті “Шанс”. Між молодим співаком та вже популярною артисткою одразу зародились романтичні почуття. Деякий час співачка була продюсером Петра.

Однак в один момент їхні стосунки розірвались, ініціатором стала Могилевська. Сам Дмитриченко ще довго в інтерв’ю розповідав, що кохає співачку

Влад Дарвін

Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Влад Дарвін
Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Влад Дарвін

Наталія Могилевська також мала роман із набагато молодшим співаком Владом Дарвіном. Їхні стосунки зародились під час проекту “Фабрика зірок”. Коханці змогли приховати відносини від публіки та преси. Про їхні стосунки стало відомо вже тоді, коли Наталія і Влад вже не були разом: у Мережу потрапили їхні спільні романтичні фото. Тоді Влад Дарвін в інтерв’ю підтвердив, що мав стосунки з співачкою.

Олег Рижов

Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Олег Рижов

У 2021 році Наталія Могилевська все частіше почала з’являтися на публіці із відомим бізнесменом-мільйонером Олегом Рижовим. Вони, не соромлячись обіймались, тримались за руки та кокетували. Однак офіційно Могилевська не підтвердила стосунки з Рижовим.

Нове кохання

Нещодавно Наталія Могилевська зізналась, що закохана і щаслива. Співачка не стала називати ім’я нового обранця, але розповіла, що він старший за неї та багато років жив у США. По словам Наталії, вони познайомились після початку війни в Україні. Чоловік допомагав їй волонтерити, так і зародились почуття.

Популярне

Схожі статті

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.

Чим закінчився поділ майна Квіткової та Добриніна після розлучення: тепер Даша з сином живе у квартирці

Даша Квіткова розповіла про поділ майна з колишнім чоловіком, Нікітою Добриніним, після розлучення. Блогерка надала інтерв'ю та поділилася подробицями.