Як виглядають всі чоловіки Ані Лорак: стала жінкою старого продюсера, турецького бізнесмена і молодого коханця

44-річна співачка Ані Лорак, яка любить співати про кохання, так і не здобула тихого сімейного щастя. Всі любовні історії артистки закінчувались гучним скандалом.

Вже багато років Ані Лорак носить статус однієї з найвідоміших та найзатребуваніших співачок. Артистка досягла неймовірних висот у кар’єрі, а ось з особистим життям у неї не склалося.

Юрій Фальоса

Анни Лорак и Юрий Фалеса
Як виглядають всі чоловіки Ані Лорак: Юрій Фальоса

Першим чоловіком Ані Лорак став продюсер Юрій Фальоса. Коли Кароліні було 14 років, вона підписала з ним контракт на співпрацю на 10 років. Відомо, що вже скоро юна дівчина почала мати зі старшим на 18 років і одруженим продюсером  не лише робочі стосунки, а й романтичні. Коли Лорак було 16 років, вона жила з чоловіком в одній зйомній квартирі, а коли виповнилось 19, співачка і продюсер публічно оголосили себе парою. Однак навіть тоді немолодий Фальоса не спішив йти з юною обраницею до РАЦСу. В 2005 році пара розійшлась.

Зараз Ані Лорак в інтерв’ю не приховує, що мала стосунки з Фальосою, будучи ще неповнолітньою. Однак артистка підкреслює, що відповідальність за це лежить саме на чоловікові, адже вона була занадто юною і нічого не розуміла.

Мурат Налчаджиоглу

Брак Ани Лорак и Мурата Налчаджиоглу распался
Як виглядають всі чоловіки Ані Лорак: Мурат Налчаджиоглу

Зі своїм майбутнім чоловіком Ані Лорак познайомилась в 2005 році під час відпочинку в Турції. Тоді Мурат був звичайним працівником готелю. За словами самоЇ Лорак, Налчаджиоглу – це її перше свідоме і справжнє кохання. Тож артистка приняла від нього пропозицію руки і серця, незважаючи на різницю у віросповіданні та різному фінансовому статусу. В 2009 році Лорак і Мурат одружились. Співачка подарувала своєму чоловіку декілька нічних клубів та ресторанів у Києві, щоб він міг займатися власним бізнесом.

В 2011 році Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу стали батьками: у них народилась дівчинка Софія.

Уже через декілька років шлюб Лорак і Мурата дав тріщину. Ходили чутки, що чоловік зраджує співачці, однак офіційних заяв від Кароліни не було. Однак після того, як факт зрати Мурата був зафіксований на камеру та оприлюднений в Мережі, Ані Лорак не змогла терпіти привселюдної ганьби і подала на розлучення. У 2019 році подружжя офіційно розлучилось.

Єгор Гліб

Ани Лорак с новым любовником Егором Глебом
Як виглядають всі чоловіки Ані Лорак: Єгор Гліб

Після розлучення з Муратом Налчаджиоглу Ані Лорак закрутила роман з молодшим на 15 років саунд-продюсером Єгором Глібом. Вони не афішували свої стосунки, але і не приховували: ходили разом на світські заходи та публікували романтичні фото. Однак вже через рік стосунків пара розійшлась. Причина розбрату невідома.

Поділитися статтею

Зараз читають

Вагітна Каменських вразила хорошою фігурою на березі океану

(Відео) Настя Каменських показала, в яких нарядах красується перед Потапом під час нічних пустощів...

Українська співачка Настя Каменських показала кілька образів, в яких її може побачити тільки Потап. Вона безсумнівно знає, як і чим утримати зіркового чоловіка.
Джамала привітала всіх з Різдвом

Це був жах: Джамала розповіла, чому їй довелося жити у друзів після пологів

У цьому році 19 липня співачка Джамала вдруге стала мамою. Вагітність і пологи пройшли відмінно, проте потім з'явилися деякі труднощі.
Федор Добронравов

Федір Добронравов став безробітним

Зірка серіалу "Свати" через світову пандемію позбувся усіх своїх проектів і сидить вдома абсолютно без роботи.
Щеня з п'ятьма лапами

(Відео) Дивовижний щеня народився з п’ятьма ногами, а всі думали, що у нього два...

Підтвердження було проведено ветеринаром. Отже, у Шанель п'ять ніг, її хвіст прямо тут, і, звичайно ж, вона чарівна.

Популярне за тиждень

Популярне