35-річна дружина 47-річного Арестовича показала, як виглядають їхні діти: зовнішністю тата навіть не “пахне”

Відомий українский політик, який встиг стати "крашем" мільйонів українок перебуває в шлюбі. Його дружина показала спільних дітей – доньку Вероніку та сина Олександра

Відомий український блогер, військовий та політичний оглядач, актор і навіть психолог Олексій Арестович здобув особливу популярність після початку повномасштабної війни в Україні. Тоді чимало українців зазначили, що інтерв’ю та коментарі політика та громадського діяча заспокоюють і дають втішні надії на майбутнє.

Хоча пізніше подібні “заколисування” знаходили в суспільстві все менший відгук, життям Олексія Арестовича продовжують цікавитись багато прихильників. Так, політичний та громадський діяч щасливо одружений вдруге та виховує зі своєю коханою, яка молодша за нього на 12 років двох дітей.

Олексій Арестович перебуває у шлюбі з Анастасією Грибановою (у дівоцтві) та виховує з нею двох спільних дітей
Олексій Арестович перебуває у шлюбі з Анастасією Грибановою (у дівоцтві) та виховує з нею двох спільних дітей

Діти Олексія та Анастасії Арестович

Відомий український блогер та політик одружився вдруге 2015 року. Його обранкою стала Анастасія Грибанова, яка нині працює директоркою з розвитку видавництва. Дружина Олексія Арестовича народила йому двох дітей – старшу доньку Вероніку та сина Олександра. Варто зазначити, що в Мережі нечасто з’являються фотографії спадкоємців Арестовича.

Втім, з тих фотографій, які були опубліковані, можна зробити висновок – у любові народжуються красиві діти. Донька Вероніка більше схожа на свою матусю. Дівчина має майже біляве волосся, а колір її очей дуже схожий на відтінок очей Анастасії Арестович. Втім усмішка Вероніки її власна – ні майже завжди серйозний Олексій, ні мила та спокійна Анастасія ніколи не показувались з такою широкою та щирою усмішкою.

Донька Олексія Арестовича та Анастасії Грибанової Вероніка більше схожа на свою маму – від тата дівчини дісталось мало
Донька Олексія Арестовича та Анастасії Грибанової Вероніка більше схожа на свою маму – від тата дівчини дісталось мало

Проте, син Олександр успадкував більше татових генів. Колір очей зіркового сина відповідає відтінку зіниць тата. Більш того, навіть розріз очей Олександра схожий на татів. Сина Олексія Арестовича роблять схожим на нього і загальні риси зовнішності – форма обличчя, колір шкіри та навіть форма брів. Серйозність Олександру також дісталась від батька.

Син українського політичного та громадського діяча Арестовича та його дружини Олександр
Син українського політичного та громадського діяча Арестовича та його дружини Олександр

Поділитися статтею

Зараз читають

Дарина Брикайло був поставлений діагноз рак

Весна. Я дізналася, що у мене рак. Чесне послання сильної українки

Зараз Дарина Брикайло активістка в сфері онкології, багатодітна мама, красуня. Але чотири роки тому її життя змінилося назавжди, коли вона почула свій діагноз.
Сніжана Бабкіна блиснула річним фото

Українська Елізабет Тейлор або Моніка Белуччі: Сергій Бабкін порівняв свою дружину з закордонними красунями...

Сергій і Сніжана Бабкін - одна з найбільш обговорюваних пар місцевої естради. Спочатку публіка сприймала їх союз як ідеальний, якби не одне "але".
Ольга Фреймут

Публіка не хоче, щоб Ольга Фреймут повернулася на “Танці з зірками “: Її...

У неділю відбудеться перший півфінал цього сезону популярного шоу "Танці з зірками ". Залишилися всього три пари, а пристрасті загострилися до межі.
Рейтинг Наташі Корольової після історії зі зрадою виріс, а Тарзан збільшив вартість своїх виступів

Після скандалу зі зрадою Тарзан в півтора рази підняв ціни на свої шоу: недешеве...

Чоловік Наташі Корольової Тарзан під шумок історії зі зрадою збільшив вартість своїх виступів. Тепер за приватне шоу Сергій Глушко просить 6,5 тисячі євро.

Популярне за тиждень

Популярне