Микола Басков сильно розтовстів й змінився до невпізнання: російському артисту доводиться “не солодко” (ФОТО)

Якщо раніше російська публіка вважала співака Миколу Баскова ледве не ідеалом чоловічої зовнішності, то тепер артист точно позбувся цього звання. Знаменитість вразив змінами

Відомий російський співак та володар ледве не всіх сердець росіянок останнім часом сильно “здав позиції”. Так, Микола Басков точно позбувся звання одного з найпривабливіших артистів російської естради. Знаменитість з’явився на публіці й довів, що час не щадить нікого.

“Натуральний блондин”, який прославився своїм сценічним образом красунчика, останнім часом сильно себе запустив. Нещодавно знаменитість з’явився на телешоу “Життя і доля”, яке веде Борис Корчевніков та вразив присутніх серйозними змінами у своїй зовнішності. Так, навіть неозброєним оком можна було помітити, що Микола Басков набрав зайві кілограми.

Микола Басков прийшов на знімання телепроєкту Бориса Корчевнікова в костюмі, який невдало підкреслив недоліки його фігури
Микола Басков прийшов на знімання телепроєкту Бориса Корчевнікова в костюмі, який невдало підкреслив недоліки його фігури

Більш того, російський артист невдало підібрав костюм для виходу у світ. Так, Микола Басков ледве втиснувся до світлого костюма. Хоча навряд чи при таких серйозних змінах чорний колір міг би виправити становище, світла тканина лише підкреслила недоліки, що з’явились у фігурі російського співака Миколи Баскова.

Відомий російський музикант з’явився на телепроєкті та під час знімання епізоду “Життя і доля” навіть вирішив показати емоції – артист розплакався. Телеглядачі побачили чоловічу сльозу, коли той розповідав про смерть власного батька. Нагадаємо, що тато Миколи Баскова помер декілька років тому – 2019 року зірковий батько відійшов у той світ після тривалої боротьби з раком головного мозку.

Втім, навіть сентиментальна історія не змогла відвернути уваги телеглядачів та прихильників російського співака від того, що він набрав “декілька” зайвих кілограмів. Так, риси обличчя Миколи Баскова, які колись були немов відточені скульптором, тепер запливли. Більш того, в артиста тепер чітко видно друге підборіддя.

Микола Басков вразив своїх шанувальників та телеглядачів поганим зовнішнім виглядом та зайвими кілограмами
Микола Басков вразив своїх шанувальників та телеглядачів поганим зовнішнім виглядом та зайвими кілограмами

Крім того, російський артист вирішив відрізати своє колись довге біляве волосся. Хоча зміни не виявились кардинальними, варто зазначити, що раніше зачіска Миколи Баскова була дещо довшою. Тепер артист позбувся не лише безперечної фігури, але й зачіски, з якою став популярним.

Поділитися статтею

Зараз читають

Пюре

(Відео) Відкриваємо секрети приготування дивовижно смачного і красивого домашнього пюре

Просто подивіться додається відео і коректний приготування дивовижно смачного картопляного пюре.
Філіп Кіркоров

Топ 9 епатажних нарядів Кіркорова: “Мій гардероб – мої ліки”

Епатажний російський співак Філіп Кіркоров точно знає як здивувати публіку зовнішнім виглядом.
Красива осінь!

19 листопада: яке сьогодні церковне свято, традиції, прикмети та заборони на день Павла Лєдостава...

Не давайте і не беріть у борг. Не слід ігнорувати знаки долі. Цього дня ці знаки виявляться. Не потрібно ображати тварин, таким чином удача від вас піде.
Скільки заробляє Галкін?

Скільки заробляє Максим Галкін і чи він висить на шиї у дружини?

Максим Галкін — один із найвідоміших телеведучих Росії. Якщо, звичайно, не найвідоміший. І, відповідно, його гонорари іноді у багато разів перевищують зарплату депутатів.

Популярне за тиждень

Популярне