Катерина Осадча показала, як носити наймоднішу куртку-сорочку: стала трендом осені 2022 (ФОТО)

Відома українська телеведуча в новому дописі в Інстаграмі показала, як правильно комбінувати речі з осіннім трендом 2022 року. Катя Осадча вразила модним образом

Українська телеведуча Катерина Осадча сьогодні поділилась зі своїми підписниками поточним настроєм. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитість філософськи розмірковувала про події, які відбуваються в житті кожного українця. Крім того, Катерина Осадча показала, як правильно одягати та носити цьогорічний тренд – куртку-сорочку.

Знаменитість показала новий осінній тренд

Катерина Осадча поділилась зі своїми шанувальниками осінньою фотографією. На фоні жовтогарячого листя, як щойно впало з дерев, знаменитість буквально сховалась в оверсайз куртці-сорчці. Катя Осадча сховала руки у великі рукава трендового елементу гардеробу та показала, як правильно носити такі речі восени – з однотонними штанами та простим взуттям.

Катерина Осадча в трендовій куртці
Катерина Осадча в трендовій куртці

Катерина Осадча про свій моральний стан

У новому дописі українська телеведуча розповіла про те, що останнім часом люди припинили дивуватись, коли бачать в чоловічих очах сльози. Катерина Осадча зазначила, що нарешті людям вдалось позбутись стереотипу про те, що чоловіки не плачуть, адже в таких важких умовах сльози – єдиний спосіб висловити свої почуття та допомогти собі не зірватись.

Наші очі – це такий маячок внутрішнього надлому, ми вдивляємося в очі одне одного, аби не ранити, іноді, не продовжувати історію, або просто змінити тему і не дозволити сльозам покотитися

– розмірковує на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитість.

Крім того, зазначила Катерина Осадча, сьогодні кожен навчився плакати так, аби не викликати в інших почуття жалості. Знаменитість зазначила, що в кожного очі часто наповнюються сльозами, втім таке явище не спричинене бажанням, аби людину “пожаліли”.

У коментарях до нового допису Катерини Осадчої шанувальники та підписники зірки залишили чимало відвертих зізнань та теплих слів:

  • “Нехай буде більше сліз радощів! Ми наплакались вже всі вдосталь”;
  • “Просто очі іноді наповнюються сльозами… Як точно сказано, Катя”;
  • “Катерино, ви все точно написали! Думаю, більшість з нас так відчувають. А ще, кожному з нас треба трошки тепла, підтримки і обіймів… Обіймаю всіх, кому це необхідно… і все буде Україна!”;

Поділитися статтею

Зараз читають

Переведення годинника на літній час 2021

Переведення годинника на літній час 2021: коли переводити і в який бік?

За вже добре відомої традиції, в останню неділю березня годинник переводять на літній час. Якщо ви плутаєтеся робити це чи ні, і куди переводити - ця стаття для вас.
Навіщо ви це принесли? !!

Він прокляв той день, коли в будинку з’явився новий мешканець (Відео)

Жив-був собі кіт - красивий, розумний, вихований, стерилізований. Але його господарям чогось не вистачало ...
Шкільний булінг

Театр абсурду по-українськи: якщо дитину-булера покарати – буде ще гірше жертвам

Шкільний буллінг стає проблемою №1 не тільки у нас, але і у всьому світі, а методи булерів (тих, хто пресує інших дітей) наближаються до найстрашніших прикладів дідівщини в армії.
Як зараз живе онкохвора Заворотнюк і скільки коштує її лікування

Як зараз живе онкохвора Заворотнюк і скільки коштує її лікування: сім’я акторки щомісяця витрачає...

Відома російська акторка Анастасія Заворотнюк вже 3 роки бореться з важкою онкологічною хворобою. Що відомо про стан здоров'я зірки та скільки її родичі витрачають на лікування, читайте далі в матеріалі.

Популярне за тиждень

Популярне