“Стримана чуйність”: Перша леді Олена Зеленська показала еталонний образ – пучок за 1 хвилину і золоті гудзики

Перша леді України Олена Зеленська має неймовірне відчуття стилю. Вишукані образи дружини українського Президента завжди викликають захоплення публіки.

Перша леді відіграє велику роль в іміджі країни. Дружина Президента завжди має бути присутня на різних заходах, а також підтримувати дипломатичні стосунки з першими леді інших країн.

Олена Зеленська після отримання статусу першої леді взяла на себе більше вищеперерахованих обов’язків. Вона обрала для себе чотири основні напрямки діяльності: культурну дипломатію, реформування системи харчування у школах, безбар’єрний простір та рівні можливості для всіх українців.

Олена Зеленська розповіла про своє життя під час війни і зізналась, що стала сильнішою
Олена Зеленська показала еталонний образ – пучок за одну хвилину та золоті гудзики

Про свою роботу Олена Зеленська розповідає в своєму Інстаграм-блозі. Так, нещодавно перша леді поділилася результатами ділової зустрічі з меценатом Говардом Баффетом, який заявив, що допоможе відбудовувати Україну. Чоловік вирішив допомогти українцям в сфері освіти і вже обговорив план дій з Оленою Зеленською.

За словами першої леді, в Бучі побудують нове підприємство, яке буда направлене на приготування їжі для школярів. Це підприємство буде готувати обіди для учнів 31 школи.

Зеленська додала, що тарту робіт усе готово: відведено земельну ділянку, розроблено технологічний проєкт і планувальні рішення.

Також перша леді оприлюднила фото з меценатом Говардом Баффетом, які були зроблені під час ділової зустрічі. На знімку Олена Зеленська продемонструвала стильний образ: вишуканий і при цьому стриманий.

Так, Олена була одягнена в теплий чорний жакет із золотими гудзиками, чорні класичні штани та білу футболку. Зеленська зробила стильну зачіску – пучок із вільними пасмами.

Варто відзначити, що після початку повномасштабної війни Олена Зеленська взяла на себе ще більше обов’язків. Перша леді налагоджує дипломатичні зв’язки із західними партнерами, які підтримують Україну і домовляється про фінансову і воєнну допомогу. Також Зеленська дає багато інтерв’ю закордонним журналістам і розголошує інформацію про терористичні дії російської армії на території України.

Поділитися статтею

Зараз читають

Карти ТАРО

Читання Таро на одну карту для всіх знаків зодіаку 29 липня 2021 року

Деякі можуть відчувати вашу рішучість, і ви не тільки з честю складете іспит, але і заважаєте їм подумати про те, щоб зробити це коли-небудь знову.
Де дівчина?

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину дівчину на тлі гірського водоспаду

Як виявили дівчину? Якщо ні, то на малюнку нижче ви його побачите. Відмінного вам настрою та міцного здоров'я.
Тіна Кароль

Тіна Кароль в топі з вирізом до пупка підкорила відомого красеня: “Ми стали непристойно...

Відома українська поп-діва Тіна Кароль останнім часом непристойно часто опиняється в компанії одного і того ж чоловіка, проте це не Дан Балан.

40-річна Віра Брежнєва на тлі чуток про розлучення з Меладзе видала гірку правду: “Я...

Відома українська співачка Віра Брежнєва, яка багато років працювала на російській сцені, на тлі чуток про розлучення із Костянтином Меладзе видала гірку правду.

Популярне за тиждень

Популярне