48-річна екс-дружина Кличка влаштувала сміливу фотосесію і показала, що він втратив: колишніх моделей не буває

Замолоду Наталія Єгорова була моделлю. Потім було заміжжя з Володимиром Кличком, народження і виховання трьох дітей. Тепер, коли подружжя розлучилося, а діти виросли, можна пригадати минулу майстерність.

Фотосесію колишня дружина мера Києва влаштувала у Греції, куди поїхала, щоб побути на самоті і поміркувати про майбутнє. Чи вдягнула жінка білизну, незрозуміло, бо прикрилася білою мереживною накидкою. А от плечі і стрункі ніжки показала у всій красі. Все це приправлене широкою радісною посмішкою.

На фото колишня Кличка виглядає щасливою

Складається враження, що Єгорова зовсім не сумує за минулим і з задоволенням позує перед камерою фотомиткині Viviane Bier.

Історія кохання Єгорової і Кличка

Напевно, Наталя саме так посміхалася 26 років тому, коли боксер побачив дівчину на подіумі і закохався. Він став часто навідуватися на покази, а модель бачила цього велетня в першому ряду, але прізвище Кличко їй тоді нічого не говорило.

Тим часом Віталій проявляв наполегливість, передаючи за лаштунки квіти і цукерки для Єгорової. Врешті вони познайомилися і стали зустрічатися. Освідчення в коханні спортсмен зробив на Мості закоханих. Він дарував коханій троянди цілими відрами. А ще привозив із поїздок різноманітних Міккі-Маусів.

Кличко дуже гарно упадав перед Наталією

Розписалися вони поспіхом у київському РАЦСі, після чого Кличко рвонув в аеропорт, бо мав летіти з братом до Німеччини. Наталія мріяла про гучне весілля, довгу білу сукню, фату, але нічого такого в її житті не трапилося. Вона гадала, що колись таки вдіне вельон, який за нею нестиме донька.

Чутки про розлад у зірковій родині, що виховувала трьох діточок, ходили давно. Подейкували, що Віталій продовжує цікавитися дівчатами модельної зовнішності, та і в Київраді в нього начебто є коханка. Люди помічали, що живуть чоловік і дружина в різних країнах. Урешті в липні Віталій Кличко розповів, що вони з Наталею розлучилися. Жінка підтвердила ці слова, повернула собі прізвище Єгорова, і відкрила нову сторінку свого життя.

Поділитися статтею

Зараз читають

Центральний залізничний вокзал

Нововведення в Києві: скоро “головний ескалатор країни ” порадує жителів України

Скоро жителі України та приїжджі будуть мати можливість протестувати як працюють ескалатори, а також двох зручності.
Японський метод схуднення

Дихай правильно 2 хвилини в день і худни: японський метод схуднення

Японці дуже винахідливі, чи варто удвіляться, що вони придумали ці техніку. До речі, завдяки такому диханню не тільки схуднути можна, але і біль прибрати.
Олег Винник і Таюне

Олег Винник поділився, чому він вирішив відпустити бек-вокалістку Таюне на велику сцену (Відео +...

Олег Винник, сказав, що коли Таюне вийшла співати він сидів у залі і він дуже хвилювався.
Красунчик пудель

Неймовірні перетворення кошлатих чудовиськ в гламурних красенів і красунь після відвідування перукарні

Якщо ви вперше побачите таку кошлату кучеряву собаку - ніколи в житті не здогадаєтеся, якою вона породи. Швидше за все, подумаєте - дворняга якась. А насправді...

Популярне за тиждень

Популярне