“Алла Борисівна очами Лізи”: в мережу потрапили фото Пугачової без перуки та макіяжу – Галкін не впізнає

Молодша донька Ліза сфотографувала маму, коли та не сподівалася на увагу. Алла Пугачова була без перуки і мейкапу. Цікаво, що фото в мережу виклав саме чоловік примадонни Максим Галкін.

Останнім часом Алла Пугачова зрідка навідується в Росію. Частіше проводить час в Ізраїлі. Саме там примадонна з двома меншими дітьми чекає на повернення чоловіка з гастролей, яких у Максима Галкіна останнім часом чимало.

Донька Ліза сфотографувала маму Аллу Пугачову в домашній обстановці

Діти часу дарма не гають. Зокрема, Ліза застукала маму у домашньому прикиді й без макіяжу і клацнула фотокамерою. Напевно, відіслала цікаву фоточку татусеві, який був надзвичайно спантеличений виглядом дружини. Доньчине селфі настільки вразило гумориста, що він поспішив викласти його в мережу, похвалившись авторкою творіння.

Реакція жвавих інста-коментаторів не забарилася. Користувачі мережі висловили здивування:

Та сама Алла Борисівна не втрачає оптимізму, заявивши, що виглядає добре, бо гарно відпочила і підлікувалася. Для селфі матуся трьох дітей вбралася в усе біле – короткі шорти, топ, поверх якого накинула тонку чоловічу сорочку. На ногах у співачки стильні кросівки, що довершують домашній образ на відпочинку.

Ще один вихід без мейкапу

Зазвичай зірки не люблять показувати свій справжній вік і не з’являються на люди без спеціальної підготовки. Та, схоже, Алла Борисівна вже перетнула цю межу. 73-річна співачка стала доволі часто показуватися без макіяжу.

Без перуки і косметики впізнати Аллу Пугачову неможливо

На початку вересня зірка завітала до родини Юдашкіних, щоб подивитися на онуку Валентини й Марини, яку їм подарувала донька Галина. Тут теж вона виглядає доволі природно, абсолютно без косметики. Одною з перших прореагувала сердечком на публікацію Крістіна Обракайте, старша донька Алли Пугачової. За нею підтягнулися й інші знаменитості й звичайні користувачі.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ірина Білик - кращі фото постарілої співачки

Постаріла, але вміло сховала зморшки під косметикою. Кращі фотографії Ірини Білик з Інстаграм

Українська співачка Ірина Білик зараз зрідка виступає на сцені. Більше своєї енергії вона направила в Інстаграм-блог.
Всі діти Султана Сулеймана від Хюррем

Всі діти Хюррем Султан: нащадки легендарної Роксолани і Сулеймана з серіалу “Пишне століття”...

Історичний серіал "Чудовий вік" переносить нас до подій далеких часів правління султана Сулеймана Пишного.
Тіна Кароль і Дан Балан

Як виглядав Дан Балан до знайомства з Тіною Кароль?

Популярний співак Дан Балан народився в Румунії. Дан закінчив музичну школу, втім пішов навчатися на юридичний факультет. Це була вимога батьків, які взамін на вступ сина пообіцяли придбати синтезатор. Тоді майбутній артист зібрав першу групу «Inferialis» і з того моменту остаточно вирішив, що він хоче займатися лише музикою. Пізніше Дан став учасником гурту «O-Zone», яка принесла йому шалену популярність. У 2005 році колектив припиняє існування і Дан відправляється у сольне, але не менш успішне плавання. Сьогодні він не лише співає, а також є тренером вокального шоу «Голос».
Тест на уважність

Тест на уважність – знайдіть панду серед собак

Пропонуємо вам пройти захоплюючий тест на уважність, який допоможе прокачати свої навички та вміння робити правильний акцент на деталях.

Популярне за тиждень

Популярне