Льотчиця з фільму “В бій ідуть одні старики” Ольга Матешко емігрувала: куди зникла і чим зараз займається

Актори, що знялися в фільмі Леоніда Бикова "В бій ідуть одні старики", стали мегапопулярними. Подібна доля спіткала й Ольгу Матешко, що зіграла у культовій стрічці героїчну льотчицю Молчанову. Як склалося подальше життя актриси?

Народилася Оля у Гостомелі і з 6 років брала участь у самодіяльності, а коли пішла до школи, відразу ж записалася у театральний гурток. Коли виросла, стала навчатися у московському ВГІКу, куди вступила з першої спроби. Пізніше туди ж поступив і брат дівчини Анатолій, але він обрав режисуру.

Ольга Матешко з двома Сашками – чоловіком і сином

В інституті Матешко познайомилася з майбутнім чоловіком Олександром Ітигіловим, який навчався на оператора. Молодик закінчив навчання на 2 роки раніше і поїхав за направленням. Та коли Ольга з дипломом влаштувалася на роботу на студію Довженка, коханий відразу приїхав до неї у Київ, і вони побралися. За 5 років родина поповнилася ще одним Сашком.

Втрата чоловіка і еміграція

Ітигілов закінчив режисерські курси і став знімати стрічки, обов’язково включаючи в акторський склад дружину. Пів року пішло на знімання документального фільму про Чорнобиль “Це ми, Господи!” Знімальна група застосовувала піротехніку, і в повітря підіймався радіоактивний пил. А від вибуху на ЧАЕС минуло всього 3 роки. Організм чоловіка не витримав подібного навантаження, підхопивши чималу дозу радіації. Він помер за рік від саркоми легенів. Сину Сашку не минуло ще й 16 років.

Так виглядає Ольга Матешко (справа) зараз

У 1994 році Матешко поїхала до Америки. Їй запропонували роботу, і вона залишилася. Стала викладачем і звукорежисером на російськомовному каналі. Син, здобувши кінематографічну освіту в Києві, приїхав до матері. Він став знімати рекламні ролики. Та мріяв про кіно і серіали, тому згодом повернувся до української столиці. Услід за Олександром у 2005 році приїхала в Київ і Ольга Миколаївна, де почала активно зніматися. Фільмографія актриси налічує понад вісім десятків робіт.

Поділитися статтею

Зараз читають

Наталя Могилевська

Могилевська вразила публіку на концерті до Дня незалежності, але далеко не голосом: «Трусами можна...

Вчора на Софіївській площі Києва пройшов грандіозний концерт до Дня незалежності України, де виступили багато вітчизняних зірок. Тіна Кароль, наприклад, здивувала сукнею з бус, а Наталя Могилевська вразила публіку аж ніяк не голосом.
Настя Каменських

Без фільтрів і Фотошопа: Настю Каменських зняли ззаду і показали її реальні габарити

Нещодавно дружина Олексія Потапенка Настя Каменських виступила з концертом в місті Житомир. Там артистка виступала в вечірній сукні в підлогу.
Валерій Меладзе

Головні скандали Валерія Меладзе: подвійне життя з коханкою і облік в міліції (Відео)

Валерій Меладзе - відомий співак з хорошою репутацією. Однак є в його житті так звані "скелети в шафі ", про які на публіку говорити не прийнято.
Ада Роговцева

Ада Роговцева: як живе актриса після втрати чоловіка і сина

Актриса Ада Роговцева — одна з улюблених актрис вітчизняного кіно. Її життя не завжди було такою казковою, як буває на блакитному екрані. Як пережила Роговцева труднощі, які підготувала їй життя — читайте далі.

Популярне за тиждень

Популярне