Після розлучення Яніна Соколова розгубилася, кого вибрати – Харчишина чи Хливнюка: любовний трикутник

Нещодавно телеведуча Яніна Соколова зізналася своїм підписникам, що розлучилася з чоловіком. Тепер стосунки знаменитості з Валерієм Харчишиним і Андрієм Хливнюком набули іншого змісту, тим паче що обидва чоловіки теж розпрощалися зі своїми другими половинками.

Яніна прожила разом із банкіром Володимиром Литвином 12 років. У них підростають двоє синів. Причин припинення шлюбу пара не називає, але близьке оточення вважає, що глава родини недостатньо підтримував дружину, коли в неї виявили онкологію.

З усім тим Соколова не збирається повністю розривати стосунки з колишнім благовірним. У них спільні діти, а значить, доведеться вряди-годи зустрічатися і розв’язувати питання їхнього виховання.

Хто з двох – Харчишин чи Хливнюк?

Новина про розлучення викликала у шанувальників журналістки цілий шквал емоцій. Найперше всі пригадали її давню дружбу з лідером “Другої ріки”. Вони з Харчишиним і в кліпі разом знімалися, і фільм із книжкою видали, і сумісні пресконференції давали.

У Соколової і Харчишина багате спільне минуле

У кліпі “Сьомий день” Валерій і Яніна вдавали закоханих. І це було не просто знімання, а “історія особистих переживань”. Проєкт мав на меті змінити відношення суспільства до онкохворих і їх самих до себе. Тема дуже щемка, але виконавцям вдалося додати присмаку романтики у відеоряд. У фільмі Соколової “Я, Ніна” одна з ролей дісталася Харчишину. Музикант зізнався, що після розлучення його серце не вільне. Він і справді живе з дівчиною, і це не Яніна, з якою вони давно дружать.

Розмови про Андрія Хливнюка з’явилися після публікації в мережі фото, де Яніна і лідер “Бумбоксу” сидять у кафе, міцненько притулившись один до одного, і зазирають у телефон. Романтична вечеря при свічках вимагала пояснень. І Сокола роз’яснила, що вони знімали черговий випуск програми “Рандеву”, а після запису просто пообідали разом із власником бару Кирилом Кисляковим.

Поділитися статтею

Зараз читають

Гуси

Церковне свято 28 вересня 2021 року: історія, прикмети і заборони на день Микити Гусятника...

Не підіймайте 28 вересня дрібні монети. Той хто їх підніме, буде три роки жити в злиднях. Чи не сватали та не грайте весілля в цей день.
Моліться з вірою!

Молитви, які позбавляють від потреби і невдач в житті. Читайте з вірою в серці...

Господи, коли я стаю пригніченим рішеннями, які стоять переді мною, будь ласка, дай мені спокій, що перевершує всяке розуміння.

Від Влада Ями до Ектора Хіменеса-Браво: найгучніші романи Наталії Могилевської – особисте життя співачки...

Фатальна красуня Наталія Могилевська розбила не одне чоловіче серце. За плечима співачки багато і підтверджених, і розбитих у пух і порох чуток про "таємні зустрічі". Пропонуємо розібратися по порядку – редакція "Однієї хвилини" підготувала розповідь про історії, які приховує українська зірка.

Монатік розповів, кого хоче бачити у своїй команді в новому сезоні шоу “Голос...

Зовсім скоро на телеглядачів чекає прем'єра головного вокального шоу України "Голос країни 11".

Популярне за тиждень

Популярне