Українські зірки, які пережили своїх дітей: Ада Роговцева, Катерина Кухар, Віктор Павлік та інші

Іноді трапляється так, що батьки ще сповнені сил і енергії, а в їхніх дітей виникають проблеми зі здоров'ям, несумісні з життям. Зіркові родини не виключення. Декому зі знаменитостей довелося пережити насйстрашніше – поховати власних дітей.

Ада Роговцева

Ада Роговцева намагалася відвернутися від сумних думок роботою

Попри 85-річний вік, актриса активно знімається в фільмах. Навіть знаку не подає, що на серці кровоточить незагойна рана. У 2012 році Роговцева поховала свого дорослого сина. Він важко хворів, а всі зусилля лікарів виявилися марними. За два тижні зірка мала відзначати 75-річний ювілей. Режисеру Костянтину Степанкову ще не виповнилося й 50 років. Така сумна доля.

Катерина Кухар

Катерина Кухар не може згадувати минуле без сліз

Балерина втратила ще зовсім маленьке, щойно народжене дитятко. Пологи у мініатюрної жіночки почалися передчасно, і у дівчинки-первістка не відкрилися легені. Коли Кухар згадує жах, який довелося пережити, неодмінно плаче. Добре, хоч згодом членкині журі “Танці з зірками” вдалося народити двох здоровеньких дітей – синочка Тимура і донечку Настю. Чоловік прими-балерини Олександр Стоянов згодом допоміг у придбанні для “Охматдету” апарата штучної вентиляції легенів.

Денис Берінчик

Денис Берінчик втратив одну дитину

Подібна трагедія сталася й у родині відомого боксера в 2018 році. Дружина чемпіона носила вагітність нормально, та через передчасні пологи малятко прожило всього 2 тижні. У подружжя є ще одна дитина.

Віктор Павлік

Так виглядав син Віктора Павліка, що пішов у засвіти

Шикідиму довелося проводжати в останню путь 21-річного сина. Павло пішов із життя у 2021 році через онкологію. Павліку-молодшому довелося пройти 18 курсів хімієтерапії, але саркома кісток не відступила. Він страшенно мучився і доживав останні дні у хоспісі, оскільки надії на одужання більше не залишилося.

“Цінуйте особливі моменти в житті, адже вони так швидко проходять”, – порадив Павло Павлік наостанку.

Поділитися статтею

Зараз читають

Олег Винник з Таюне знову засвітився на публіці

Таюне в шкіряних штанях знову припала до Олега Виннику: засвітилася в його компанії

Олег Винник дав свій перший весняний концерт. Співав про любов, і не тільки для слухачів, а й для тієї самої єдиної дами серця, яка стояла поруч.
Олександра Кучеренко

Дружина Дмитра Комарова блиснула бюстом в пружному тісному топі: пішла так в спортзал

Олександра Кучеренко - молода і приваблива дружина українського журналіста Дмитра Комарова. Нещодавно вона показала свою класну фігуру в спортивному.
Місяць

Місячний календар на квітень і травень: точний список днів, коли успіх можна черпати великою...

Сприятливі дні, це тоді коли між Місяцем і Сонцем будуть сформовані гармонійні аспекти в 60 і 120 градусів.
Марк Богатирьов і Тетяна Арнтгольц

У актора Марка Богатирьова – Максима Лаврова з “Кухні” – таємно народився син. Тетяна...

18 березня стало відомо, що у зірки культового серіалу "Кухня " 36-річного Марка Богатирьова і його 39-річної дружини Тетяни Арнтгольц народився син.

Популярне за тиждень

Популярне