З’явились рідкісні кадри з весілля 41-річного Притули з першою дружиною: ведучий з чолкою і подовженим каре

Відомий український телеведучий був одружений двічі. Нещодавно у мережі з'явились кадри з першого весілля молодого Сергія Притули – модна зачіска та симпатичний костюм

Український телеведучий та шоумен Сергій Притула двічі був одружений. Зі своєю першою дружиною Юлією Андрійчук він познайомився у рідному Тернополі. Через рік стосунків молоді вирішили повінчатися та одружитись. Хоча їхнє сімейне склалось не дуже добре, у шлюбі народився зірковий первісток 14-річний Дмитро, а до своєї першої дружини Сергій Притула ставиться з повагою.

Нещодавно у соціальній мережі Тік-Ток з’явились рідкісні кадри з весілля Притули. Користувачі соцмережі пригадали, яким був у той час український телеведучий та показали милі кадри з його минулого.

Перше весілля Сергія Притули

Сергій Притула на своєму першому весіллі
Сергій Притула на своєму першому весіллі

На опублікованих кадрах чудово видно, якими були в день весілля Сергій Притула та його колишня дружин Юлія Андрійчук. В урочистий день знамените експодружжя позувало для фотосесії у весільному вбранні. На нареченій була красива біла сукня та фата, а її волосся прикрашала симпатична квіточка. Сергій Притула носив чорний смокінг із бутоньєркою.

Український телеведучий з модною зачіскою
Український телеведучий з модною зачіскою

До слова у той час у Сергія Притули було довге волосся. Більш того, пасма зірки не просто висіли поволі, а були вкладені спеціальним способом. Акуратна чолка та зачіска “подовжене каре” дійсно були тогочасним трендом, а український телеведучий тоді виглядав дуже молодо.

Перша дружина Сергія Притули Юлія Андрійчук
Перша дружина Сергія Притули Юлія Андрійчук

Його колишня дружина на своє весілля теж зробила симпатичну зачіску. Не можна стверджувати, що Юлії Андрійчук вдалось “переплюнути” свого нареченого у стилі весільної укладки, втім кучері дівчини були обережно закручені плойкою.

Другий шлюб Сергія Притули

Перше весілля не стало для українського телеведучого останнім – у минулих стосунках вони з колишньою дружиною не змогли досягти порозуміння, а тому вирішили розійтись. Після розлучення Сергію Притулі судилось знайти своє щастя – влітку 2015 року Катерина Сопельник з Донецьку та Притула з Тернополя одружились, а через декілька років у них з’явилась перша спільна дитина. 2021 року в сім’ї Притули з’явилась ще одна дитина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Шкільний булінг

Театр абсурду по-українськи: якщо дитину-булера покарати – буде ще гірше жертвам

Шкільний буллінг стає проблемою №1 не тільки у нас, але і у всьому світі, а методи булерів (тих, хто пресує інших дітей) наближаються до найстрашніших прикладів дідівщини в армії.
Гарик Мартиросян

Гарік Мартиросян несподівано висловився про президента України

Російський комік і зірка Comedy Club Гарік Мартиросян в інтерв'ю Софіко Шеварднадзе розповів, чому, на його думку, Зеленський позбавив сенсу життя всіх гравців КВН.
Мігрень

Дієта при мігрені: продукти які викликають головний і біль і які зменшують її

Відомо, що деякі продукти викликають або заспокоюють мігрень. Ось деякі з них, які можуть запобігти і зменшити симптоми, або ж погіршити їх.
Tayanna

Співачка Tayanna пробачила колишньому Єгору Глєбу домашнє насильство: “Мене треба було трішечки побити”

Відома українська співачка Tayanna дала відверте інтерв'ю, в якому підняла тему непростих стосунків з батьком і зі своїм колишнім цивільним чоловіком Єгором Глєбом.

Популярне за тиждень

Популярне