Чи спілкується Арсен Мірзоян з колишньою дружиною і дітьми: Тоня Матвієнко дозволяє

В Арсена Мірзояна була міцна сім'я – дружина Анна, сини Влад і Артем. Але все докорінно змінилося, коли мешканець Запоріжжя сів на потяг до Києва, щоб взяти участь у шоу "Голос країни".

Жінка без вагань відпустила чоловіка, що захоплювався музикою, в столицю. Хіба ж могла вона припустити, що Арсен більше не повернеться в родину?! Донька Ніни Матвієнко теж вирішила продемонструвати всій країні, що має голос не згірш маминого. Тоня виховувала доньку Уляну, яку народила в доволі юному віці.

Так виглядає перша дружина Арсена Мірзояна за життя з ним і зараз

Вони познайомилися на проєкті. Спочатку просто подружилися. Білявка не збиралася рушити родину Мірзояна і, як могла, обмежувала спілкування з ним. Навпаки, перед глядачами розігрувала виставу, начебто залицяється до зіркового тренера Олександра Пономарьова.

Арсен Мірзоян колись жив і відпочивав із синами

Та Арсен вирішив усе сам і подав на розлучення ще в 2013-му. Попервах голубки старалися не світитися й не виходили разом на люди. Але шила в мішку не приховаєш. Широкий загал назвав Тоню розлучницею, а Мірзояна – зрадником. Та коханих уже неможливо було зупинити. За три роки Матвієнко народила донечку Ніну, а через пів року відбулося весілля зіркової пари, де тамадою був Олег Винник.

Як примирити першу і другу дружин?

Невідомо, як пережила зраду коханого чоловіка Анна, і що сказали сини батьку, але зараз, коли час минув, і пристрасті вляглися, Арсен нормально спілкується з ексдружиною. Він залишив жінці все, що вони встигли нажити під час шлюбу, весь час допомагає синам. Сини від першого шлюбу познайомилися з сестричкою і донькою Антоніни. Одна біда – Мірзоян не може добитися, щоб Тоня і Анна могли проводити час разом із ним і дітьми.

Сини Арсена Мірзояна вже зовсім дорослі і залюбки спілкуються з сестричкою Ніною

Руда Анна виглядає не згірш столичної дружини Арсена. Вона весь час викладає на сторінці в Інстаграмі світлини з відпочинку. Складається враження, що жінка цілком вдоволена своїм життям.

Поділитися статтею

Зараз читають

Реальне життя в СРСР

(19 Фото) Реальная жизнь в СРСР. У соцмережі потрапили раніше заборонені фотографії

У Радянському Союзі були позитивні моменти життя населення. Однак, ті негативні факти, що ви подивіться на цих фотографіях, також не можна заперечувати.
Сергій Сосєдов та Алла Пугачова

Алла Пугачова вперше відреагувала на скандальні висловлювання музичного критика Сергія Сосєдова

Всі, хто стежить за світом шоу-бізнесу, точно знає, що музичний критик Сергій Сосєдов має досить мало друзів - у нього більше ворогів.
Віра і Костя Вороніни з серіалу

Просто красень!: зірка «Вороніних» Катерина Волкова показала молодого чоловіка

Всі актори серіалу "Вороніни " навіть зараз, через кілька років після виходу фінальних серій, користуються популярністю.
Потап та Ірина Горова

(Фото) Потап показав змужнілого сина від колишньої дружини Ірини Горовий: хлопець – копія впливової...

Репер Потап хоч і розлучився з Іриною Горовий, про улюбленого сина - не забув. Подивіться, як артист проводить з дитиною час.

Популярне за тиждень

Популярне