Весільні фотосесії зірок: Олена і Володимир Зеленські, Потап і Каменських, Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко

Для багатьох, весілля – одна з найважливіших подій в житті. В цей день молодята обов'язково роблять багато фотографій, які потім ще багато років нагадують їм про молодість і їхнє кохання.

В сьогоднішній статті ми зібрали для вас весільні фото одних із найвідоміших пар українського шоу-бізнесу.

Потап і Настя Каменських

Ця відома парочка одружилася задовго до того, як відгуляла весілля. Потап і Настя багато років приховували свій роман і навіть офіційне одруження. В травні 2019 року закохані вирішили зробити розкішне весілля і тільки тоді розкрили публіці правду про свої відносини.

 Весільні фотосесії зірок: Потап і Настя Каменських
Весільні фотосесії зірок: Потап і Настя Каменських

Торжество відбувалося у дуже красивому ресторані в передмісті Києва. Навколо закладу – сосновий ліс. Каменських обрала стильну приталену сукню кольору айворі і довгу білу фату. Потап був одягнений у стильний костюм світлого кольору.

 Весільні фотосесії зірок: Потап і Настя Каменських
Весільні фотосесії зірок: Потап і Настя Каменських

Олена і Володимир Зеленські

 Весільні фотосесії зірок: Володимир і Олена Зеленські
Весільні фотосесії зірок: Володимир і Олена Зеленські

Володимир і Олена Зеленські вже багато років одружені і залишаються вірними своїм почуттям. Подружжя познайомились ще в шкільні роки, а почали стосунки, будучи студентами. До офіційного оформлення шлюбу закохані зустрічалися 8 років. Їхнє весілля припало на початок 2000-х років. Звісно, в той час весільні вбрання були не такі розкішні, як зараз, проте майбутній Президент і перша леді виглядали просто розкішно в той день.

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко

 Весільні фотосесії зірок: Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко
Весільні фотосесії зірок: Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян одружилися у 2017 році. Закохані вирішили не робити помпезне весілля, а запросити лише найближчих знайомих, родичів та друзів. Всього назбиралось 60 чоловік. Торжество проходило в розкішному ресторані на березі Дніпра.

Тоня обрала красиву білосніжну сукню-трансформер: сама сукня була облягаючою, але до неї прикрыплювалась пишна спідниця, яку в будь-який момент можна було зняти. Волосся наречена зібрала і прикрасила зачіску довгою білою фатою. Арсен обрав класичний чорний костюм і білу сорочку.

Поділитися статтею

Зараз читають

Анастасія Заворотнюк з донькою Анною

Розкіш для багатих: Дочка онкохворої Заворотнюк стала моделлю — перші фото вже розбурхали мережу...

Більше року онкохвора Анастасія Заворотнюк не виходить в світ, зате її старша дочка Анна підтримує зв'язок з шанувальниками, причому не тільки мами, але і своїми.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №41: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

А тепер, коли ви зрозуміли ще один урок зі збільшення уважності, вам буде легше проходити тести. Ну як ви знайшли рішення головоломки №41. Якщо ні, подивіться на картинку нижче.
Де ж леопард?

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд леопарда, який сховався на фото

Ті люди, які знають, як виглядає леопард, почнуть відразу його шукати на фото. Однак їм теж не відразу вдасться його знайти, оскільки леопарда практично не видно серед густої трави.
Меган Маркл та принц Гаррі

Справжня бомба. Меган Маркл та принц Гаррі готують книжку про своє життя

Подружжя відкриє таємниці про королівську сім'ю.

Популярне за тиждень

Популярне