Як виглядає “класичний” образ молодої мами: дружина Андрія Бєднякова Настя Коротка показала правду

У жовтні Настя Коротка й Андрій Бєдняков стали батьками вдруге. За 2 тижні вони оголосили ім'я немовляти, а через місяць жінка стала скаржитися на тяжкі материнські проблеми.

Будні новоспеченої матусі виявилися доволі складними, якщо врахувати, що слід виховувати ще й старшу на 7 років донечку, а чоловік і хотів би допомогти, та не може – його немає поруч.

Схоже, запас сил у гумористки добігає кінця. На захопливі коментарі шанувальників, яка вона сильна жінка, Настя виклала в мережу світлини з промовистими підписами: “щасливе немовля спунькає” і “щаслива мамка в ох***ває”.

Змучена Настя Коротких змушена спати на ходу

А ще 37-річна жінка подякувала підписникам, що вірять у неї більше, ніж вона сама. Відвідувачі Інстаграму подякували, що Настя розповідає все, як є, і не прикрашає дійсність, підбадьоривши такими словами:

“Без вилизаних інстадівних фото, де матері як наче не рожали, а день в салоні краси провели”.

“Приклад для багатьох”.

“Радій, що не двійня”.

“Нічого, з третім вже легше буде”.

А куди подівся тато?

Про прихід у цей світ нової людини сповістив щасливий татусь Андрій Бєдняков. Наприкінці жовтня він виклав на сторінці в Інсті фотографію маленької дитячої ніжки спадкоємця, який щойно народився.

Ніжка справжнього козака Остапа, сина Андрія Бєднякова

Пара побралася 2014-го, коли у країні почалися перші втрати територій. А синочок з’явився на світ, коли українці мужньо звільняли власну землю і вже встигли встановити жовто-блакитний прапор над Херсоном. Телеведучий сподівається, що невдовзі наш стяг майорітиме і над нескореним Маріуполем. Недарма ж батьки назвали малятко гарним козацьким іменем Остап, чим надзвичайно порадували старшу донечку Ксеню.

До речі, ні в 2015-му, ні в 2022-му, коли Настя народжувала дітей, Бєднякова поруч не виявилося. Так склалися обставини. Він перепросив за це в мережі й назвав Настю “найкращою мамою”.

Поділитися статтею

Зараз читають

Моліться з вірою!

Сильні і дієві молитви за мир в домі. Читаються душевно і з вірою в...

Господи, дай нам усім любов і співчуття один до одного, щоб ця сім'я могла служити чудовим прикладом для інших.
Анджеліна Джолі і Бред Піт

Бред Пітт і Анджеліна Джолі знову зійдуться

Йдеться про фільм від кіностудії Marvel, в якому можуть зіграти актори.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №4-С: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Вирішили головоломку із сірниками? Якщо ні, то на малюнку нижче є відповідь. Відмінного вам настрою та міцного здоров'я!
Зірки, що зустріли Новий рік в Україні

Полякова, Сумська, Могилевська та інші зустріли Новий рік в межах України: як святкувалося на...

Багато знаменитостей після 24 лютого 2022 року виїхали за кордон і не поспішають повертатися в Україну. Та є чимало таких, які не зламалися і піднімали келихи з шампанським від звуки сирени.

Популярне за тиждень

Популярне