Ольга Сумська зраджувала Євгену Паперному з Борисюком: деталі любовного трикутника

Коли Ольга Сумська познайомилася з Віталієм Борисюком, обоє були одруженими. Але це не стало на заваді коханню, яке пересилило всі перепони і з'єднало серця акторів.

З Євгеном Паперним Ольга прожила 4,5 року, наживши доньку Тоню. Чоловік був на 16 років старший і мав алкогольну залежність. Тому особливого щастя в шлюбі юна Сумська не зазнала. А коли вперше побачила Віталія, то втямила, що це і є справжнє кохання.

Перший чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Борисюк був одружений з Жанною і довго стримувався від адюльтеру з донькою народних артистів. Сумська була для актора-початківця чимось недосяжним. Та поступово вони зближалися і врешті обоє втямили, що не можуть жити один без одного.

Якось Віталій посеред ночі подзвонив у двері квартири Паперного. Євген відчинив, а той став благати віддати йому Олю. Рогоносець ошаленів і став погрожувати всіх убити, ще й за сокиру вхопився. Отакі пристрасті кипіли.

Випробовування славою

Розлучення далося жінці дуже нелегко. Вона змушена була одного дня близько півночі схопити Тоню на руки і стрімголов бігти до Віталія, бо терпець уже урвався. Врешті обоє розквиталися зі своїми половинками, і шлях до щастя було відкрито.

Ольга Сумська і Віталій Борисюк 26 років разом

Вони і справді скромно розписалися і стали жити разом, народивши донечку Ганнусю. Та як би не так! До таких популярних артистів постійно хтось залицявся. За Сумською упадали справжні мільйонери, дарували кошики з квітами і прилітали на побачення на приватних літаках. Віталій теж не був обділений жіночою увагою.

Стриматися було важко, тож кожен із подружжя час від часу стрибав у гречку. Але такого близького як Борисюк на життєвому шляху Ольги не трапилося. Тому вони все один одному вибачили і продовжили жити щасливо. Ось уже 26 років разом і навіть дочекалися двох онуків.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ілона Гвоздьова

Зірка “Танців з зірками ” Ілона Гвоздьова засвітила зайве, плескаючись в морі: ...

Переможниця легендарного танцювального шоу "Танці з зірками " Ілона Гвоздьова показала гарячі кадри з відпочинку на морі.
Великдень 2021 - чому в цьому році буде дві дати?

Великдень у 2021 році – 4 квітня і 2 травня: яка різниця між Католицькою...

Святкування одного з важливих релігійних свят Пасхи - свята Воскресіння Христа в 2021 році християни відзначатимуть 2 травня, а католики 4 квітня.
Мурат Налчаджиоглу влаштував наречену працювати в свою компанію

Турок Мурат Налчаджиоглу влаштував красуню-наречену до себе на роботу: скористалась посадою колишнього Лорак

Мурат Начладжиоглу та його обранка Лілія щасливі разом. Нещодавно на особистій сторінці в Інстаграм дівчина розповіла, як заробляє на життя – виявилось, що вона працює в компанії чоловіка

“Почала втрачати свідомість”: Приходько поділилася новиною про серйозні проблеми зі здоров’ям – тривожний знак...

Українська співачка та громадська діячка Анастасія Приходько поділилася з підписниками подробицями свого фізичного стану – виявляється зірка давно страждає від проблем зі здоров'ям

Популярне за тиждень

Популярне