Даша Квіткова, Міша Романова, Софія Стужук скаржаться: пластичні хірурги зробили зовсім не те, що треба

Знаменитості лягають під ніж пластичного хірурга в надії змінити зовнішність на краще. Та не завжди все виходить так, як планувалося. Іноді трапляються випадки, коли купа витрачених грошей і втручання в організм не призводять до очікуваних результатів.

Даша Квіткова

Переможниця шоу “Холостяк” зламала носик ще в 3 рочки. Це абсолютно не бентежило дівчину, допоки на неї не звернули увагу рейтери. Під шквалом масованої критики блогерка вирішила підправити цю частину тіла і звернулася за допомогою до пластичного хірурга.

Даша Квіткова невдоволена наслідками перероблювання носа

Попросила підрівняти ніздрі і прибрати ямочку, заплативши чимало грошей. Та коли операцію було зроблено, дружина Нікіти Добриніна з жахом відзначила, що зроблена вона дуже неякісно. Ніздрі так і залишилися неоднакового розміру, а ямочки спочатку не було видно, а згодом вона з’явилася знову.

Міша Романова

Жертвою недбайливого пластичного хірурга стала і ексвіагрівка, яка вирішила збільшити груди. Дівчина звернулася у клініку, пройшла всі потрібні аналізи, лягла під ніж. А вже після хірургічного втручання з’ясувала, що на момент операції була на 16 тижні вагітності.

Міша Романова збільшила груди, не знаючи, що носить під серцем дитинку

Знаменитість дійшла висновку, що в лікарні знали про її вагітність, але не сповістили їй про це, бо не хотіли втрачати чималу суму грошей. А дитинка ж могла постраждати, або міг трапитися самоаборт. На щастя, Романовій вдалося виносити і народити здорове немовля.

Софія Стужук

Популярна блогерка спочатку зробила більші груди в Туреччині, а потім взялася до рихтування обличчя вже в Україні. Оскільки в Софії понад 5 мільйонів підписників, вона наважилася зробити це в прямому ефірі, тож усі охочі могли споглядати за вправними рухами хірурга та результатом його роботи.

Софія Стужук настільки змінила зовнішній вигляд, що викликала невдоволення у підписників

Дівчина підправила носик, верхні повіки, підтягнула обриси обличчя. От тільки шанувальники Стужук були надзвичайно здивовані. Блогерка весь час розповідала людям, як важливо сприймати себе таким, який ти є, і раптом вчинила абсолютно навпаки, не прийнявши свою зовнішність, а вирішивши її змінити.

Поділитися статтею

Зараз читають

Григорій Чапкіс

Син 90-річного Григорія Чапкіса схвилював новинами про його здоров’я: “Вчора я отримав звістку...

Нарешті з'явилися новини про самопочуття відомого танцюриста Григорія Чапкіса - чоловік провів у лікарні майже 2 тижні.
Віталій Козловський з батьком

40 днів як його не стало: Віталій Козловський вшанував пам’ять батька

15 серпня шанувальників Віталія Козловського сколихнула новина - з життя пішов найдорожча людина - його тато.
Щасливий день!

3 знаки зодіаку, у яких буде відмінна тиждень з 24 по 30 травня 2021...

Бувши наполегливій і допитливою Дівою, ви не тільки відмовитеся від ретроградного опору, але і знайдете спосіб відчути себе піднесеним.
Що б це означало

Як страшно жити! Нова порція дивних і страшних фото з Google Maps

Всі знають, що таке Google Maps - це спеціальна роботизована апаратура їздить по світу і знімає пейзажі.

Популярне за тиждень

Популярне