Опубліковано рідкісний знімок Пугачової та Орбакайте: 30 років тому Примадонна виглядала старшою, ніж зараз

Здається, що з роками Алла Пугачова стає тільки молодшою. Нещодавно в мережі з'явилась фотографія 30-річної давнини, на якій Примадонна позує зі своєю старшою донькою

За життям Алли Пугачової стежать мільйони прихильників. Свою славу знаменитість здобула ще дуже давно, втім не розгубила її з роками. Цього року Примадонна відсвяткувала 73 роки, втім виглядає вона дуже молодо. Іноді навіть може здаватись, що з роками артистка тільки молодшає, а не навпаки.

Підтвердження цьому нещодавно опублікована фотографія, на якій знаменитість позує зі своєю старшою донькою. Цей кадр було зроблено приблизно тридцять років тому, проте на фото Алла Борисівна виглядає значно старше, ніж виглядала роками пізніше.

Алла Пугачова та Христина Орбакайте на архівній фотографії 30-річної давнини
Алла Пугачова та Христина Орбакайте на архівній фотографії 30-річної давнини

Нагадаємо, що 27 листопада росіяни святкують День матері, тому Христина Орбакайте вирішила привітати Аллу Борисівну зі святом і також опублікувати одну з архівних фотографій. На цьому кадрі вона вже доросла, а її зіркова мати встигла змінити зачіску та стиль. На опублікованому кадрі співачки виступають на сцені.

Христина Орбакайте привітала Аллу Пугачову зі святом та показала їхнє старе фото
Христина Орбакайте привітала Аллу Пугачову зі святом та показала їхнє старе фото

Як Пугачовій вдається виглядати молодо?

Заперечувати той факт, що відома російська співачка користувалась послугами пластичного хірурга, важко. Кожна поява Примадонни на публіці викликає шквал обговорень, а останнім часом шанувальники й зовсім почали помічати, що Алла Борисівна виглядає молодшою за свого чоловіка Максима Галкіна. Окрім високого рівня життя, співачка виглядає так ефектно завдяки пластичним операціям.

Усі здогадки шанувальників підтверджує експерт. Пластичний хірург Павло Піманчев зізнається, що після аналізу зовнішності російської естрадної співачки можна зі впевненістю сказати, що вона зробила декілька пластичних операцій.

Сьогодні Алла Пугачова виглядає набагато молодшою, ніж 10-15 років тому
Сьогодні Алла Пугачова виглядає набагато молодшою, ніж 10-15 років тому

Так, експерт розповів, що Примадонна робила кругову підтяжку всього обличчя, блефаропластику, підтяжка повіка, що нависає, а також ринопластику – зміну форми носа. Крім того, Алла Пугачова збільшувала губи та робила так звані уколи краси. Пластичний хірург зазначив, що у старшому віці губи починають зменшуватись, а в артистки вони виглядають на рівні 25-річної дівчини.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ельман Пашаєв, адвокат Михайла Єфремова

Захисника Єфремова позбавили статусу адвоката: “сфабрикував” справу

Правозахисник Ельман Пашаєв отримав величезну славу після того, як узявся за справу Єфремова.
Азіза

56-річна Азіза потрапила в лікарню після жорстокого нападу вуличної собаки: «Лай, виття, мої крики…»...

Російська співачка Азіза потрапила в лікарню після того, як на неї напала вулична собака. 56-річній зірці серйозно дісталося.
Ектор Хіменес-Браво здивував образом

Халат, туфлі, шкарпетки і нічого зайвого: запальний Хіменес-Браво показав, як модно одягатись цієї осені...

Відомий український шеф-кухар здивував шанувальників вибором одягу. Частина прихильників захопилась його почуттям гумору, втім інші дії Ектора Хіменеса-Браво не оцінили
Наталя Могилевська відсвяткувала 45-річчя

Наталія Могилевська з розмахом відсвяткувала 45-річчя: зібрала всіх в нічному клубі (ВІДЕО)

2 серпня відомій українській співачці Наталії Могилевській виповнилося 45 років.

Популярне за тиждень

Популярне