Як виглядають та чим займаються дружини Казаніна, Кошового, Пікалова та інших акторів студії “Квартал 95”

Актори студії "Квартал 95" вже майже 20 років розважають публіку своїх гумором. Однак поза сценою вони перетворюються у люблячих чоловіків та турботливих татусів. Як виглядають дружини Євгена Кошового, Степана Казаніна, Олександра Пікалова та Юрія Ткача, дивіться далі в матеріалі.

Публіка добре знає всіх героїв студії “Квартал 95”, адже їхній головний склад майже не змінюється останні 20 років. Глядачі звикли бачити Кошового, Пікалова, Казаніна та інших коміків у самих різних ролях. Однак в житті вони зразкові сім’янини і мають коханих дружин, про яких публіка майже нічого не знає.

Євген Кошовий і дружина Ксенія

Євген Кошовий з дружиною Ксенією
Як виглядають та чим займаються Квартал 95

Женя Кошовий в шлюбі вже 15 років. Його дружиною являється колишня танцівниця балету Ксенія. Зараз жінка являється дизайнером одягу і створює концертні вбрання для “Жіночого кварталу”. У Євгена і Ксенії є двоє дітей: 14-річна Варвара і 8-річна Серафима.

Олександр Пікалов і дружина Ірина

Як виглядають та чим займаються Квартал 95

Олександр Пікалов 18 років був одружений на жінці на ім’я Ірина. Втім у 2021 році подружжя розійшлось, не назвавши причину розбрату у сім’ї. Олександр і Ірина мають спільного 16-річного сина Михайла.

Степан Казанін і дружина Наталія

Як виглядають та чим займаються Квартал 95

“Кварталівець” Степан Казанін щасливий в шлюбі вже 29 років. Чоловік одружився у віці 18 років на дівчині, якій взагалі було 17. Батьки Степана намагалися його відмовити від весілля у такому юному віці, однак парубок не слухав нікого крім себе. Втім, він все зробив правильно, адже вже більше ніж чверть століття знаходиться у щасливому шлюбі з одною жінкою на ім’я Наталія. Жінка працює дизайнером. Степан і Наталія мають спільного дорослого сина.

Юрій Ткач

Як виглядає дружина і дочка Юрія Ткача
Як виглядають та чим займаються Квартал 95

Юрій Ткач, який не так давно став актором студії “Квартал 95”, одружився в 2014 році. Обраницею гумориста стала чемпіонка Європи з бальних танців на ім’я Вікторія. У шлюбі Юрія і Вікторії народилася донька Ліза, якій зараз 7 років.

Поділитися статтею

Зараз читають

Віктор Павлик та Катерина Репяхова

Вагітна дружина Віктора Павлика вдруге за місяць полетіла на відпочинок за кордон: на цей...

Вагітна дружина Віктора Павлика вдруге за місяць полетіла відпочивати за кордон. Але в цей раз вона взяла з собою не чоловіка, а маму.
Олександр Ільїн

Кабанов з “Інтернів” змінився до невпізнання: як сьогодні виглядає актор Олександр Ільїн

Серіал "Інтерни" вперше вийшов в ефір десять років тому. Актори, які зіграли чотирьох незграбних інтернів, полюбилися мільйоном. Але сьогодні далеко не всіх з них ви б впізнали на вулиці.
Жінка несподівано стала мамою

За 9 днів до пологів жінка дізналася, що стане мамою

Таке диво може статися тільки на Різдво. Через хворобу жінка навіть не сподівалася, що зможе стати мамою.
Віктор Павлик та Катя Репяхова

Віктора Павліка і Катю Реп’яховому можна привітати, у них народився – син Михайло! (Фото)...

Всі з нетерпінням чекали появи дитини, сама мама, Віктор Павлик, лікарі та звичайно шанувальники.

Популярне за тиждень

Популярне