У шоу “Танці з зірками” тільки пишні дівчата: Руслана Писанка, Саша Заріцька, Наталя Могилевська

У проєкті "Танці з зірками" наважуються брати участь лише справжні відчайдухи. Заняття це дуже травмонебезпечне, а тренуватися доводиться ледь не по 10 годин на добу. Особливо важко зіркам, що мають велику вагу. Але й серед цієї когорти знаходяться добровольці.

Руслана Писанка – 2006 рік

Першою ластівкою стала телеведуча. Спочатку з Русланою мав танцювати Влад Яма, але він не зміг підняти зірки, то довелося підшукати когось більш міцного. Вибір пав на танцюриста Миколу Коваленка. Писанка буквально літала по паркету, змушуючи костюмерів якомога тугіше затягувати корсет.

Руслана Писанка з партнером зліва

Подейкують, що зірка закохалася у свого хореографа. Коли він зламав руку, то не підвів Писанку, а все одно вийшов на паркет і станцював, наскільки дозволило його становище. Худі зірки вибували з проєкту, а Писанка з Коваленком протрималися доволі довго. На жаль, Руслани вже немає серед нас. Життя знаменитості вкоротила онкологія.

Олександра Заріцька – 2021 рік

Солістка гурту KAZKA теж наважилася на небезпечний експеримент, ставши у пару з Юрієм Мєшковим. Шанувальники зірки з кожним ефіром зачудовано споглядали, як Саша втрачає сантиметри на талії. До вильоту з проєкту вона вже скинула зо два десятки кілограмів.

На початку проєкту Заріцька була доволі пишною

Але процес схуднення тривав, і нині Заріцька може похвалитися вже -30 кг на терезах. Перед початком шоу “Танці з зірками” співачка розпрощалася з кавалером, тож могла з головою поринути у нові стосунки з хореографом. Та згодом з’ясувалося, що Саша і Юрій – усе таки не пара.

Наталія Могилевська – 2017 рік

Це єдина знаменитість, яка брала участь у двох сезонах “Танців з зірками”. Уперше Наталі з Владом Ямою завадив перемогти Володимир Зеленський з Оленою Шоптенко. Але вдруге перепон для перемоги вже не було. Щоправда, Влад Яма не зміг вийти на паркет разом із зіркою, оскільки сидів у кріслі судді і робив доволі суворі коментарі з приводу виступів колишньої партнерки.

Наталія Могилевська відчула себе на паркеті справжньою товстункою

У сьомому ефірі Могилевська зі своїм партнером Ігорем Кузьменком вбралися у костюми товстунів. Подумали, що циркова тематика допускає подібне перевтілення. Публіка була у справжньому захваті від 150-кілограмової Наталки, а от судді виявилися більш консервативними, і подібний експеримент оцінили дуже низькими балами.

Поділитися статтею

Зараз читають

фінал

Голосуємо за улюблену пару на Танцях із зірками вже зараз. Дізнайтеся як це зробити...

Весь тиждень лінії голосування відкриті до кінця 14 ефіру "Танців з зірками ".
Вовітряні булочки

Повітряні як пух білі булочки: жменька інгредієнтів і все готово!

Випікайте ці прості білі булочки для бутербродів. Приготування булочок з жменьки інгредієнтів ще ніколи не було таким простим.
Рецепт вірменського лаваша

Вірменський лаваш на сковороді

Рецепт лаваша розрахований приблизно на 4 порції, але все залежить від діаметра сковороди.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 13 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку. Що приготували вам планети...

Ви повинні знати, що люди не ростуть носи коли вони говорять неправду. Тому будьте обережні з вашим оточенням.

Популярне за тиждень

Популярне