Як виглядає автор хіта “Подожди-дожди” Ігор Корнелюк: 60-річного композитора важко впізнати

Нещодавно автор запальних хітів Ігор Корнелюк відзначив 60-річчя. Звісно, відтоді, як виходив на сцену і заводив своє: "А что такого – живу я кльово", минуло кілька десятиріч, що не могли не відбитися на зовнішності творчої особистості.

Вперше писати музику окулярик Ігор узявся в 12 років, коли закохався без відповіді у дівчинку. Після школи закінчив музучилище, а потім відбув у Ленінград, щоб навчатися у консерваторії. Саме у студентські роки була написана пісня “Мальчик с девочкой дружил”. Корнелюк одружився зі студенткою хорового диригування в 19 років, оскільки його подруга Марина завагітніла.

Дружина вибачила Ігорю Корнелюку всі зради

Щоб прогодувати дружину і сина Антона, консерваторцю на вихідні доводилося їхати до рідної Білорусі і грати на весіллях. На диво, цей ранній шлюб зберігся на все життя. Хоча на піку слави жінки самі стрибали до Ігоря в ліжко. Але благовірна зуміла вибачити зради й зберегти сім’ю.

На весь Союз Корнелюк заявив про себе, взявши участь у “Музичному ринзі” і здолавши суперника Віктора Рєзнікова. Його “Билет на балет” співали тоді всі. Такими ж хітами стали й наступні композиції “Дожди”, “Мало ли” та багато інших. Ігор написав чимало саундтреків до популярних стрічок. По його “Городу, которого нет” і досі вгадується серіал “Бандитський Петербург”.

Душа ще молода, а здоров’я підводить

З 2012 року у композитора діагностували цукровий діабет. Довелося відмовитися від більшості улюблених страв. А коли у 2020-му всіх накрила корона, Ігорю Євгеновичу не вдалося проскочити – захворів. Відтоді під час концерту відчуває тиснення в грудях.

30 років далися взнаки: так виглядає 60-річний Ігор Корнелюк

Сьогодні композитора важко впізнати. Він абсолютно не вживає алкоголь, покинув курити, схуд на 20 кг. Все це не від хорошого життя – помітив, що під час знімання в шоу “Голос. 60+” став надміру втомлюватися. Але від концертів намагається не відмовлятися, щоб не сидіти сидьма в студії. До ювілею Корнелюк підготував концерт із симфонічним оркестром.

Поділитися статтею

Зараз читають

Що подорожчало?

Овочі в Україні: що подешевшало і що подорожчало – подробиці

Знаючи ціни та тенденцію до зниження найближчим часом, українці можуть планувати свої закупівлі та заготовлення на зиму.
Незвичайна бабуся - зірка Інстаграм

Улюблениця Інстаграм: 92-річна бабуся навчить вас, як потрібно жити на пенсії (ФОТО)

Таку бабусю ви не зустрінете на лавочці в парку, а ось на пляжі з молодими хлопцями 100%.
Наташа Корольова спішно купила білети, пакує валізи та їде з російської столиці

“Складний час”: стривожена Наташа Корольова спішно купила білети, пакує валізи та їде з російської...

Російську співачку, яка народилася в українській столиці Києві Наташу Корольову чекають тисячі кілометрів шляху. Зірка купила білети і вже збирає валізи.

Популярне за тиждень

Популярне