Як виглядає і чим живе перша дружина Михайла Поплавського: покинута жінка працює в селі за копійки

Співаючий ректор України з неоднозначною репутацію часто хизується своїми любовними походеньками і натякає на романи зі студентками. А ось про своїх офіційних дружин Михайло Михайлович рідко згадує.

73-річний Михайло Михайлович Поплавський відомий ловелас. Про його романи зі студентками ходят легенди, втім офіційно “юний орел” був одружений лише двічі. Про другу дружину Поплавського публіка добре знає, вона народила йому сина і живе з ним багато років. А ось про першу дружину Михайла Михайловича відомо небагато.

Вперше Поплавський одружився у віці 24 років з 20-річною мелсестричкою Людмилою. Тоді майбутній артист проживав у своєму рідному селі Великі Трояни Кропивницької області і заправляв у домі культури. 20-річну Людмилу Михайло одразу зачарував, він обіцяв їй красиве життя за кордоном і свою вічну любов. Дівчина “повелася” на залицяння і навіть покинула свого хлопця заради Поплавського.

Весілля Михайла Поплавського з першою дружиною
Весілля Михайла Поплавського з першою дружиною

Влітку 1973 року закохані одружилися, втім їх шлюб протривав зовсім недовго, всього 1,5 роки. Розлучилося подружжя через постійні сварки. Виявилось, що Людмила та Михайло обоє мали складний характер і не хотіли поступатися один одному. Михайло ще й любив позлити дружину, змусити її ревнувати. Тож після 1,5 роки подружнього життя дівчина запропонувала Поплавському розлучитися.

Після розлучення Поплавський поїзав з села у столицю шукати кращого життя.

Відомо, що і Людмила намагалася знайти кращої долі і на 3 роки поїхала до Німеччини. Втім, там життя у дівчини не задалось і вона повернулася до рідного села.

Відомо, що вдруге Людмила вийшла заміж лише через 10 років після розлучення з Поплавським і народила доньку. Проте і другий шлюб у жінки закінчився розлученням.

Зараз перша дружина Поплавського проживає у тому ж селі і працює старшою медсестрою в лікарні.

Як виглядає і чим живе перша дружина Михайла Поплавського
Як виглядає і чим живе перша дружина Михайла Поплавського

Відомо, що Людмила і Михайло майже не підтримують звязок. Втім, донька жінки від другого шлюбу навчалася в і Київському університеті культури і мистецтв на юрфаці, куди їй допоміг вступити саме Поплавський.

Поділитися статтею

Зараз читають

Найвідоміші українські зірки, яких звинуватили в егоїзмі

Закохані самі в себе: Влад Яма, Олег Винник, Олексій Арестович та інші зірки, яких...

Недарма надмірну захопленість власною персоною назвали зірковою хворобою. Розповідаємо про українських знаменитостей, яким закидали самозакоханість, милування собою та навіть егоїзм

“Для мене будь-яка сварка – це кінець світу”: Леся Нікітюк розповіла про недорозуміння у...

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк поділилася розповіддю про своє особисте життя. Дівчина розповіла, що вона надто сприйнятлива до будь-яких сварок – скандали з коханим Леся завжди сприймає як трагедію планетарного масштабу
Моліться з вірою!

Сильні іменні молитви про милосердя Господа і його милості. Так, по вірі вам буде!...

Милостиво люблячий Батько, я звертаюся до тебе з упевненістю і прошу твого могутнього заступництва. Почуйте мою молитву про милість і прориві
Жанна Фріске

День пам’яті Жанни Фріске: як зараз живе і виглядає її маленький син Платон

Співачка Жанна Фріске пішла з життя 15 червня 2015. Її синові Платону на той момент було всього 2 рочки. Читайте, як зараз живе і виглядає хлопчик, через 5 років після смерті мами.

Популярне за тиждень

Популярне