Сама не своя: Тіна Кароль у темному занепокоїла фанатів чорно-білими фотографіями та депресивними висловами

Відома українська співачка останнім часом все частіше тривожить шанувальників сумними фотографіями та неоднозначними висловами. Що сталось з Тіною Кароль цього разу?

Тіна Кароль давно завоювала прихильність публіки та популярність серед українців. Раніше співачка підкорювала своїм сценічним образом, пізніше її “фішкою” стала щира усмішка та яскраві очі, а з віком Тіна стала мудрішою. Її шанувальники ніби морально зростали разом зі своїм кумиром. Разом з Тіною Кароль українці пройшли багато випробувань. Схоже, сьогодні в житті артистки наступив новий етап.

Тіна Кароль поділилась чорно-білими фотографіями

Відома українська артистка активно веде особисту сторінку в месенджері Telegram. Там Тіна Кароль час від часу розповідає про свої думки, ділиться секретами міцного здоров’я, а також показує те, чого в Інстаграмі не побачиш. Так, цього разу Тіна Кароль дозволила шанувальникам хоча б одним оком подивитись, що відбувається за лаштунками її концертів.

Тіна Кароль показала чорно-білі фотографії того, що відбувається за лаштунками виступів
Тіна Кароль показала чорно-білі фотографії того, що відбувається за лаштунками виступів

На Telegram-каналі української зірки з’явились кадри, які були зроблені ніби таємно. Тіна Кароль не дивилась у камеру та продовжувала займатись своїми справами, поки фотограф таємно зробив кадри української красуні. На обличчі знаменитості немає її щирої усмішки, яку так полюбляють її шанувальники, а очі зірки сповнені сумом.

Українська співачка займається своїми справами у гримерці, поки її нібито таємно фотографують
Українська співачка займається своїми справами у гримерці, поки її нібито таємно фотографують

В описі до опублікованих естетичних та стильних кадрів зірка заговорила про слабкість та зізналась, чому вона й досі така сильна. Так, співачка зазначила, що вона занадто сильна, аби стати слабкою та водночас занадто слабка, щоб не бути сильною. Варто зазначити, що подібні філософські вислови доволі сильно пасують артистці. Майже під кожним опублікованим дописом українська співачка говорить речі, які змушують довго роздумувати над своїм життям.

Тіна Кароль додала до опублікованих кадрів філософський вислів про свою слабкість та силу волі
Тіна Кароль додала до опублікованих кадрів філософський вислів про свою слабкість та силу волі

Втім, декотрим шанувальникам здалось, що Тіна Кароль ділиться не власною філософією, а душевним болем. У коментарях до опублікованого допису в Telegram фанати співачки підтримали артистку та побажали їй якомога більше сил, аби пережити те, що її зараз бентежить.

Поділитися статтею

Зараз читають

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Чому Комаров і Кучеренко приховували стосунки: історія кохання відомої пари

У червні 2019 року відомий ведучий-мандрівник Дмитро Комаров зізнався, що його серце більше не вільне. Він одружився на Міс-Україна 2016 Олександрі Кучеренко. Пара оголосила про свої стосунки тільки після весілля, яке, до речі, теж провели в таємниці від ЗМІ.
Катерина Репяхова

Катерина Репяхова показала вагітні прогулянки по Києву і зізналася в любові до чоловіка

Вагітна дружина Віктора Павлика вже чекає народження дитини. Відомо, що у неї буде син, і назвуть його Михайло Вікторович Павлик. Пологи планують на червень 2021 року.
Алла Пугачова

Колишня хатня робітниця Пугачової розповіла про роботу у артистки: “Я жила в золотій...

Колишня хатня робітниця Алли Пугачової і Філіпа Кіркорова розповіла про життя, яке їй забезпечували артисти.

Популярне за тиждень

Популярне