Актор “Кварталу 95” Женя Кошовий набрав рекордну вагу: найкращий друг Зеленського тепер вдвічі ширший за нього

Обличчя "Кварталу 95" та відомий український гуморист і телеведучий останнім часом тривожить шанувальників зайвими кілограмами. Так, на нещодавно опублікованих кадрах помітно, що Кошовий "піднабрав"

Відомий український актор і гуморист, зірка “Кварталу 95” останнім часом привертає увагу шанувальників не лише своєю творчою та громадською діяльністю. Так, нові опубліковані дописи та фотографії знаменитості демонструють, що останнім часом фізичний стан і зовнішність Євгена Кошового сильно змінилась. Актор вже не такий стрункий, яким був раніше.

Вага та зовнішність актора Євгена Кошового

Український актор вже давно вислуховує стосовно своєї зайвої ваги. Публіка то і справа намагається нагадати гумористові, що він “втратив форму” та набрав зайві кілограми. Хоча такі вислови важко назвати коректними та вихованими, останнім часом чимало українців дійсно розповніли, адже кожен бореться зі стресом по-різному. Так, наприклад, на останній фотографії артиста з Інстаграм-Історій видно, що Євген Кошовий з “Кварталу 95” трішки “подужав”.

Фото з особистої сторінки відомого українського актора Євгена Кошового в Інстаграм
Фото з особистої сторінки відомого українського актора Євгена Кошового в Інстаграм

Проте, якщо розглянути фотографії українського актора у повний зріст, неможливо сказати, що Євгена Кошового вже “не охопити”. Фігура артиста все ще залишається стрункою, а так званого “животику” навіть не видно. Схоже, що відомий український артист належить до тієї групи людей, яка генетично схильна мати кругленькі щоки.

Євген Кошовий на фотографії зі своєю молодшою донькою, особиста сторінка зірки в Інстаграм
Євген Кошовий на фотографії зі своєю молодшою донькою, особиста сторінка зірки в Інстаграм

Більш того, попри те, що багато українців все-таки звертає увагу на фігуру та фізичний стан актора, шанувальники не втомлюються наголошувати, що у Кошового все добре. Так, наприклад, у січні минулого року студія “Квартал 95” виклала новорічну фотографію з іронічним підписом.

На опублікованому зображенні Євген Кошовий задумливо дивився вдалечінь, підперши підборіддя рукою. В описі до фотографії було зазначено, що саме так виглядає людина, яка намагається зрозуміти, наскільки розповніла за свята. У коментарях до цього допису публіка зазначила, що Кошовому навіть не треба за це переживати, адже він має дуже добрий вигляд, а “хорошої людини” і взагалі повинно бути багато.

Поділитися статтею

Зараз читають

Комаров розповів, як виглядатиме його сімейна дача у Карпатах

Телеведучий Дмитро Комаров вирішив купити собі ділянку у гірському масиві Карпат. Проте будівництво ще не розпочало.
Олексій Завгородній і Олексій Потапенко

Потап змінив орієнтацію і показав занадто особисті фото в обнімку з іншим чоловіком: Настя...

Від цього відомого українського репера можна очікувати чого завгодно, але тільки не ніжних обіймів з чоловіком. Куди дивиться Настя Каменських?

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд одна відмінність на картинці з птахом, що...

Для підказки: зверніть увагу, що, як правило, ті, хто складають такі тести, відміну приховують на дрібницях або на дрібних деталях.

Зірки, які повернулися до України, хоча могли залишитися в Європі: Оля Полякова, Ксенія Мішина...

Більшість зірок після 24 лютого наслідували приклад мільйонів українців і поїхали з України, втікши від війни. Проте життя закордоном виявилося не зовсім казкою, і багато хто з них уже повернувся додому, хоча міг би перебувати в Європі до закінчення війни.

Популярне за тиждень

Популярне