Женя Власова і Віра Брежнєва двічі відмовляли Костянтину Меладзе: чому були проти “ВІА Гри”?

У той час, як деякі співачки ніяк не можуть здолати кастинг до "ВІА Гри", знаходяться й такі, що відмовляють продюсеру Костянтину Меладзе у співпраці.

Женя Власова

Дівчина мала всі дані – зовнішні й голосові – щоб стати однією з учасниць дівочого гурту. Але цього так і не відбулося. Дивно, адже Євгенія була дружиною одного продюсера Дмитра Костюка і кумою другого Костянтина Меладзе. Начебто все мало залагодитися, але ні.

Женя Власова з донькою від Дмитра Костюка

Дмитро старший за Женю на 13 років і їй здавалося, що надміру тисне, змушуючи робити зовсім не те, чого вона бажає. Коли вони побралися, Костюк став менеджером співачки, але вкладав у її розкрутку набагато менше сил, аніж у свій інший проєкт – “ВІА Гру”.

Саме через амбіції чоловіка Власова змушена була двічі відмовити Костянтину Меладзе і так і не стати частиною найпопулярнішого на той час гурту. Навіть коли розлучилася з Дмитром, співачка не наважилася співпрацювати з композитором, бо не хотіла весь час перетинатися з Костюком.

Вона намагалася зробити сольну кар’єру, і публіка сприймала хіти Власової на “ура”. Та на заваді стали серйозні проблеми зі здоров’ям. Євгенія пережила кілька операцій і потребувала тривалої реабілітації.

Віра Брежнєва

Це звучить дуже дивно, але білявка теж наважилася відмовити Костянтину Меладзе, коли той запропонував повернутися у “ВІА Гру”. Віра зробила це після того, як стала законною дружиною продюсера. Співачка вважає, що провела у дівочому гурті 5 чудових років життя, і цього достатньо.

Віра Брежнєва відмовилася повертатися у ВІА Гру

Тепер згадує гурт – як минуле, а в майбутньому його не бачить. А от її напарниця Надія Мейхер була трішки іншої думки, тричі повертаючись на своє місце “чорненької” в тріо. Перебої з виступами для зірки були переважно пов’язані з вагітностями і народженням дітей.

Поділитися статтею

Зараз читають

Батько записує останні слова

Що сказав чоловік, коли віддав своє серце синові?

Чоловік став донором для свого сина.
Де собака?

Тест на уважність: знайдіть на зображенні за 1 хвилину заховану собаку вівчарку в міському...

У цій статті вам пропонується пройти тест на уважність і знайти на зображенні заховану собаку.
Дуже смачно!

(Відео) Рецепт шикарною капусти. Просто, дешево і зі смаком!

Це смачне і дієтичне блюдо і без зайвого клопоту.
Судді

Дан Балан і чарівна Індіра в фіналі шоу “Танці з зірками “. Тіна...

Багато хто чекав сюрпризів і не тільки з учасниками танців, але й ротацій суддів, а також хто з відомих талановитих співаків виступатиме на сцені цього проекту.

Популярне за тиждень

Лідію Федосєєву-Шукшину донька здала в будинок для літніх людей: саме там...

84-річна Лідія Федосєєва-Шукшина 5 років тому ще думала про заміжжя, стаючи на весільний рушник із Барі Алібасовим, а нині на неї чекає зовсім невесела подорож до пансіонату для літніх людей. У жінки є три доньки. Подібне рішення позбутися мами спало на думку найменшій з них.

Популярне