Хто зі знаменитостей перетнув 50-річну межу перебування на сцені: Пугачова, Леонтьєв, Лайма Вайкуле та інші

Зірковий шлях зазвичай встелений не лише пелюстками троянд, але й шипами. Постійні переїзди, концерти, перемерзання, погане харчування. Доводиться виступати за будь-якого стану душі і здоров'я. Тож протриматися в таких умовах півстоліття можуть далеко не всі. Та деякі, відсвяткувавши 50-річний ювілей на сцені, продовжують радувати фанатів своїми виступами.

Алла Пугачова – 57 років стажу

73-річна Алла Пугачова показала нове фото із Ізраїлю
Ветеран естради Алла Пугачова

За цей час співачка встигла записати понад півтисячі пісень і випустити більше сотні платівок, дисків й альбомів. Якщо порахувати загальний тираж дисків, вийде десь 250 млн. екземплярів. Починаючи з 1976 року, Алла Борисівна ставала кращою співачкою року протягом півтора десятка років поспіль. Навіть американці називали виконавицю soviet superstar.

У радянські часи Пугачова віддавала перевагу ліриці, категорично відмовляючись співати патріотичні пісні, що було неприпустимо у брежнєвську епоху. Бунтарка користувалася текстами напівзаборонених Цвєтаєвої та Мандельштама, на що не наважувалися її колеги. Вона активно гастролювала до 2009 року. Та після цього ще зрідка виступала. Востаннє сольний концерт дала 2019-го.

Валерій Леонтьєв – 50 років стажу

Леонтьєв в молодості
Валерій Леонтьєв продовжує виступати й нині

З 1980 року і протягом двох десятиліть співак неодмінно перемагав у номінації “Співак року”. У 1991-му став лідером продажу платівок на весь Радянський Союз. Кількість нагород і премій співака важко злічити. Його диски розходилися мільйонними накладами.

Артист також виділявся серед інших “правильних” радянських виконавців. Не стояв із мікрофоном в одному місці сцени, а весь час намагався рухатися в такт музиці. Такого в СРСР не було заведено, то коли Леонтьєва знімали для телебачення, зазвичай ставили на табуретку, щоб залишався статичним.

Лайма – 56 років стажу

Лайма Вайкуле
Лайма Вайкуле співає, попри онкологію

Хіти у виконанні співачки, написані Раймондом Паулсом, наспівував весь Радянський Союз. Композитор запримітив талановиту дівчину, коли тій було лише 15 років, і взяв до Ризького оркестру, яким керував. На телебаченні юнка вперше виконала пісню “Щастя”, яка латиською звучить Laime. Так у співачки з’явилося сценічне ім’я.

Поет Ілля Рєзнік помітив Лайму в кабаре, де він відпочивав разом із Паулсом. Чоловіки якраз тоді посварилися з Пугачовою і вирішили їй на зло зробити нову зірку, запропонувавши латишці заспівати “Ночной костёр”. Відтоді відкрили артистці дорогу на велику сцену.

Поділитися статтею

Зараз читають

Печиво з родзинками за 10 хвилин

Найпростіше печиво з родзинками за 10 хвилин: розкатали тісто в пласт, розрізали і відправили...

У вашій кулінарній книзі точно знайдеться місце для цього рецепта. Просте печиво з родзинками зможете швидко приготувати за кілька хвилин до чаювання.
Незвичайна знахідка!

Через 95 років послання в пляшці витягнуте з річки знайшло свого адресата

Пливучи назад у човен, Даукер попросила свого першого помічника Роба Хеммер сфотографувати її з пляшкою, щоб допомогти знайти сім'ю.
Олександра Зеленська

Який вигляд має дочка президента Олександра Зеленська? Копія тата!

Вражаюча схожість дочки Зеленського зі своїм батьком — це не назвеш інакше, як магією.
Що планується з вихідними і святковими днями в Україні?

В Україні хочуть скасувати вихідні на 8 березня і 1 травня

Проєкт закону говорить, що 8 березня в Україні планується зробити не тільки робочим днем, але і прибрати з календаря як святкову дату.

Популярне за тиждень

Популярне