Всі дівчата Андрія Малахова: котрій з них вдалося окільцювати затятого холостяка – це не Олена Корікова

Затятого холостяка Андрія Малахова знаменитим дівчатам довго не вдавалося прибрати до рук. Та врешті знайшлася та єдина, яка підкорила ловеласа і змусила забути про всіх інших. А список розбитих телеведучим жіночих сердець вражає.

Першим коханням Андрія стала Таня Москаленко. Спочатку вона не зважала на залицяння юнака, та коли він заспівав їй серенаду під вікнами, серце красуні розтануло. Їхній роман тривав, допоки Малахов не поїхав до Мурманська на навчання.

Єлизавета – студентське кохання Малахова

Уже навчаючись на журфаці в Москві, молодик закохався в шведку Єлизавету, яка була старша на 10 років. Вони прожили разом 7 років. Коли Ліза зібралася їхати на батьківщину, Андрій не склав їй компанію, бо будував кар’єру на телебаченні. Жінка, повернувшись до Швеції, наклала на себе руки.

Наступна обраниця була на 15 років старшою за телезірку. З бізневумен Марією Кузьміною вони були разом 2 роки.

Олена Корікова проігнорувала заручини з Малаховим

Після цього Малахов захопився актрисою Оленою Коріковою. За кілька місяців ведучий придбав обручку і хотів освідчитися коханій в прямому ефірі, але вона проігнорувала подібний захід.

В обіймах Маргарити Андрій забув про Корікову

За 2 місяці Малахова стали бачити зі зрілою жінкою Маргаритою. Патякали, що насправді Андрій зустрічається з її 16-річною донькою. Хоч би що там було, невдовзі жінка повернулася до законного чоловіка, а дівчина відбула за кордон.

З Анною Седаковою Андрій заручився

Не обійшлося в біографії любителя “Великого прання” і без “віагрянки”. Він наклав оком на Аню Сєдакову. Весь 2009 рік вони були разом – вели програми, знімалися в кліпах, відзначили заручини. Та весілля шанувальники зірок так і не дочекалися.

Законна дружина Андрія Малахова Наталія

Багато хто вважає, що шлюб Андрія з Наталією Шкурульової в 2011 році є фіктивним. Пара ніколи не з’являється разом на світських тусовках, хоча жінка видає жіночий журнал і мала б прагнути до популярності в певних колах. Хоча попервах Малахов представляв дружину своїм впливовим знайомим, та потім усе звелося нанівець. Родинні світлини щасливого подружжя з сином, який народився у 2017 році, багатьом здаються награними і постановчими.

Поділитися статтею

Зараз читають

Молитви для того, щоб забезпечити щастя і достаток в житті

Великий Велесов день: як прочитати молитву, щоб достукатися до небес

Великий Велесов день - день, присвячений Велесу Зимовому. Вся природа ще спить, тому що зима, а Велес ходить-гуляє, весну зазиває.
Анастасія Заворотнюк - що з нею сталося насправді і який прогноз?

Заворотнюк перемогла рак: “Моя прекрасна няня” вже перебуває вдома зі своїм чоловіком

Популярна актриса і телеведуча, яка страждає від четвертої стадії онкології, повернулася з лікарні додому.
Весілля незвичайної пари

Любов не має меж: 72-річна пенсіонерка вийшла заміж за 27-річного хлопця

Пенсіонерка з Великої Британії вийшла заміж за молодого хлопця із Нігерії.
Світлана Лобода

Світлана Лобода вдягнулася в пір’я і подякувала за “золото” від Ютуб

Співачка LOBODA похвалилася тим, що соціальна мережа (відеохостинг) Ютуб нагородила її золотою кнопкою за цілий мільйон фоловерів.

Популярне за тиждень

Популярне