33-річна Ксенія Мішина зачарувала мережу кадрами без спідниці та в одному спортивному топі (ФОТО)

Відома українська актриса та головна героїня першого сезону "Холостячки" показала результати важких тренувань у спортивному залі – ідеальне тіло з підтягнутим пресом

Українська красуня Ксенія Мішина навіть у важкі воєнні часи не забуває про турботу про себе. Так, знаменитість інтенсивно та регулярно тренується в спортивному залі, правильно харчується та не забуває про підтримання гарного морального стану. Нещодавно на особистій сторінці зірки з’явились кадри з результатами здорового способу життя. Фігура Ксенії Мішиної вражає.

Нове фото Ксенії Мішиної

В особистому блозі української актриси в соціальній мережі Інстаграм з’явилась фотографія з ванної кімнати. На опублікованому кадрі знаменитість позує у спортивному комплекті білизни. Завдяки вдалому ракурсу добре видно ідеальний живіт Ксенії Мішиної з пресом та без єдиного натяку на зайву вагу чи обвислу шкіру.

Фігура Ксенії Мішиної на новому опублікованому фото
Фігура Ксенії Мішиної на новому опублікованому фото

В описі до фотографії знаменитість залишила лаконічне привітання. Схоже, що таким чином зірка вирішила поділитись зі своїми підписниками краплею мотивації. Так, завдяки новій фотографії української актриси значно менше хочеться “закидати” заняття спортом. До слова, нагадаємо, як саме Ксенії Мішиній вдалось досягнути подібного результату. Варто попередити одразу, що це роки виснажливої праці.

Як Ксенія Мішина залишається худою

Знаменитість не завжди мала ідеальні параметри. Ще 9 років тому знаменитість мала на 30 кілограмів більше ваги. Під час вагітності своїм сином Платоном Ксенія Мішина набрала зайву вагу та, за особистим зізнанням, їй було дуже важко від неї позбутись. Проте, українська актриса довела сама собі, що має силу волі та завдяки важкій праці над своїм тілом досягла бажаного результату. Кожен ранок актриси починався з пробіжки, яка тривала не менше 40 хвилин.

Ксенія Мішина схудла на 30 кілограмів
Ксенія Мішина схудла на 30 кілограмів

Загалом Ксенії Мішиній знадобилось півтора року, щоб позбутись 30 зайвих кілограмів. За цей час знаменитість випробувала багато методів схуднення, серед яких і жорсткі дієти. Проте, зізналась актриса, вона не відчула ніякої користі від подібних хворобливих обмежень у їжі. Єдине, на що вплинули суворі дієти – це її здоров’я. Воно значно погіршилось.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ауріка Ротару весь час брала приклад зі старшої сестри Ротару Софії

Ауріка Ротару прокоментувала онкологію своєї сестри Софії Михайлівни

У мережі давно обговорювали стан здоров'я Софії Михайлівни Ротару. Заголовки ЗМІ рясніли то ймовірною онкологією, то туберкульозом.
Після вибуху

Бомба для Гітлера

Архівні звіти показують, що в листопаді 1939 року в мюнхенському пивному погребі була підірвана бомба, призначена для зміни ходу історії, Адольфу Гітлеру вдалося врятуватися.
Алла Мазур, Лідія Таран, Тіна Кароль та інші зірки, які не змогли побудувати сім'ю

Успішні, але самотні: Алла Мазур, Лідія Таран, Тіна Кароль та інші зірки, які не...

Вони досягли неймовірних висот у своїй кар'єрі, але так і залишилися самотніми. Чому Алла Мазур, Лідія Таран, Тіна Кароль та інші зіркові красуні досі незаміжні і де зараз батьки їхніх дітей – далі в матеріалі.
Аліна Гросу

Як Аліна Гросу відзначила ювілей

Співачці виповнилося 25 років.

Популярне за тиждень

Популярне