Ольга Сумська пригадала часи, коли ще не конфліктувала з сестрою Наталією і показала фото: “Трохи спогадів”

Українська акторка Ольга Сумська показала архівні родинні фото з дочками та старшою сестрою Наталією. Артистка пригадала ті часи, коли вони з сестрою тісно спілкувалися.

Відома українська акторка Ольга Сумська активно веде свій Інстаграм-блог, де не лише публікує свіжі фото, а і спілкується зі своїми прихильниками. Нещодавно артистка в своїх Інстаграм-сторіс опублікувала 2 архівних фото 20-річної давнини.

На першому фото молода Ольга позує на кухні за сімейним столом зі своєю сестрою Наталею, племінницею Дариною та старшою донькою Антоніною. Молоді та неймовірно красиві акторки з дітьми п’ють чай з оладками на кухні.

Ольга Сумська пригадала часи, коли ще не конфліктувала з сестрою Наталією і показала фото

На другому фото Ольга позує з маленькою донькою Анною та зі старшою дочкою Тонею.

Трохи спогадів

, – підписала знімки Ольга Сумська.

До слова, зараз Ольга Сумська та її старша сестра Наталія майже не спілкуються. Сестри неохоче говорять в інтерв’ю про причини їхнього конфлікту. Однак деякий час назад Наталія Сумська все ж розповіла, чому не спілкується з молодшою сестрою в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях”.

Наталія зізналася, що у неї з сестрою різні цілі та погляди на життя. Основною причиною розбрату стала політична тема. Так, Наталія Сумська з 2014 року не співпрацює з російськими режисерами і акторами, оскільки має чітку політичну позицію. А ось Ольга Сумська до початку повномасштабної війни в Україні продовжувала співпрацювати з російськими колегами.

Ольга Сумська пригадала часи, коли ще не конфліктувала з сестрою Наталією і показала фото
Ольга Сумська пригадала часи, коли ще не конфліктувала з сестрою Наталією і показала фото

Варто додати, що Наталія Сумська навіть не спілкується зі своєю племінницею Антоніною Паперною, яка вже багато років живе та працює в росії.

Крім того, Наталія зізнається, що не розуміє занадту публічність своєї сестри. Адже Ольга практично кожен свій крок показує в соціальних мережах, виносить на публіку сімейні розборки і таємниці. Наталія не підтримує таку поведінку сестри.

Поділитися статтею

Зараз читають

Максим Галкін

(Відео) Максим Галкін преобразився: форма лейтенанта йому дуже йде!

Шанувальники відразу відреагували та написали, що Максиму Галкіну форма до лиця і він навіть помолодшав на кілька років.
Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський

Куди котиться світ! 83-річний Андрій Кончаловський наставив своєї 47-річній дружині Юлії Висоцькій роги

Сімейна пара відомого режисера Андрія Кончаловського і актриси Юлії Висоцької з першого дня її утворення стала предметом обговорення і пліток.

(Відео) Таюне та Олег Винник завжди будуть разом, вони одне ціле. Пісня – “Двоє”...

Бог запалив в їхніх серцях любов і вона горить незатухающим полум'ям.
Гороскоп на 4 жовтня 2022 року

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 4 жовтня 2022 року: у вас з’явиться шанс...

Астрологи попередили представників декількох знаків Зодіаку, що для них вівторок стане повним неочікуваних сюрпризів. Дізнайтесь, кому варто пригальмувати, а хто отримає заряд енергії?

Популярне за тиждень

Популярне