П’ять спроб Тетяни Арнтгольц створити сім’ю: яка з них виявилася щасливою та хто її офіційний чоловік

Тетяна Арнтгольц народилася на кілька хвилин раніше за Ольгу. Відтоді завжди веде молодшу сестричку за собою. Саме вона ініціювала здобуття близнючками акторської професії. А от в особистому житті наробила чимало помилок, допоки врешті знайшла справжнє жіноче щастя.

Тільки один представник сильної статі змусив серця обох блондинок битися сильніше. Це Артем Ткаченко, з яким вони втрьох винаймали житло. Надалі шляхи Тані й Олі розійшлися, і вони ніколи не відбивали кавалерів одна в одної.

Тетяна Арнтгольц відмовилася виходити заміж за Паніна

Стосунки з Олексієм Паніним, що зав’язалися на знімальному майданчику “Чудес у Решетові”, були нетривалими. Епатажна поведінка актора швидко розчарувала юнку. То вони й розсталися. Згодом Панін робив спробу навести мости й зробити пропозицію коханій, але Тетяна різко його відшила.

Анатолій Руденко страшенно ревнував Тетяну Арнтгольц

З Анатолієм Руденком красуня зблизилася теж під час спільної роботи. Цей роман тривав два роки і розпався через шалені ревнощі партнера. Арнтольц втомилася щоразу пояснювати, де і з ким була, тому сама покинула білявого красеня.

Шлюб з Іваном Жидковим і Тетяни Арнтгольц тривав кілька років

Іван Жидков видався дівчині ідеальним чоловіком – спокійний, ніжний, турботливий. Вони побралися, а коли донечці Маші було 4 рочки, розлучилися. Ходять чутки, що через професійні ревнощі – чоловіка бісила шалена популярність дружини.

Службовий роман Тетяни Арнтгольц й Григорія Антипенка тривав цілий рік

Працюючи в одному театрі з Григорієм Антипенком, Таня зблизилася з партнером по сцені. Їх частенько бачили на прогулянці з Машею. Та стати хорошим батьком чужій дитині Гриша навряд чи зміг би, відсторонившись від виховання двох власних синів від Юлії Такшиної.

Врешті Тетяна Арнтгольц знайшла чоловіка своєї мрії

З Марком Богатирьовим Тетяна зустрічалася і навіть розписалася таємно. Вони разом знімалися у “Наживці для янгола”. Коли у пари народився син Даніїл, приховувати правду стало недоречно. Стосунки у пари міцні, і Марк нормально реагує на те, що дружина грає на сцені в кохання зі своїм колишнім Антипенком, обнімаючись і цілуючись.

Поділитися статтею

Зараз читають

Пуговка з  "Татусевих дочок" вирішила кинути акторську діяльність заради ...

Як зараз виглядає і скільки заробляє маленька Пуговка з серіалу “Татусеві Дочки”?

Пуговка з Татусевих дочок теж вже далеко не та маленька дівчинка з великим плюшевим ведмедиком, якій старші сестри завжди включали мультики, щоб вона не відволікала.

“Ноги, як лапи птеродактиля”: Анастасію Волочкову розкритикували за відео з репетиції із зайвими одкровеннями...

Скандальна артистка Анастасія Волочкова знову "влипла". Цього разу шанувальники засудили дівчину за опубліковане нещодавно відео – глядачам не сподобалися зайві одкровення на кадрах із зіркою
Бідний, але старанний хлопчик

У Дагестані хлопчикові з бідної сім’ї подарували квартиру за його працьовитість

Дагестанській хлопчик щодня допомагав своїй мамі-прибиральниці підмітати вулиці. Ви не повірите, що зробив мер міста, коли дізнався про це.
Дівчинка народилася вагою 566 грам

Як склалося життя жінки, яка народилася вагою 566 грам?

Вона народилася дуже маленькою дитиною. Її вага становила всього 566 грам. Але вона не могла просто так піти до Бога, її чекала особлива місія.

Популярне за тиждень

Популярне