Як виглядає розкішний маєток Руслани Писанки, який вона залишила у спадок чоловіку: справжні хороми

Відома українська акторка Руслана Писанка пішла з життя влітку 2022 року. Це стало справжнім шоком для всіх українців, адже ніхто навіть не здогадувався, що вона хворіє. Що залишила Писанка після смерті, читайте далі в матеріалі.

Руслана Писанка назавжди залишиться в серцях українців. Публіка пам’ятає акторку, як харизматичну, талановиту і красиву жінку. На жаль, Писанка пішла з життя занадто рано. У липні 2022 року її серце зупинилося через важку онкологічну хворобу.

В останні хвилини життя поряд з Писанкою був її коханий чоловік Ігор Ісаков. Чоловік став вдівцем і досі не може пережити смерть коханої жінки.

Як виглядає чоловік Руслани Писанки, який став вдівцем
Як виглядає чоловік Руслани Писанки, який став вдівцем

Де і як жила Руслана Писанка зі своїм чоловіком до хвороби

Руслана Писанка ніколи не хизувалася статками, дорогими автівками чи брендовими речами. Лише минулого року стало відомо, що акторка мала розкішний заміський будинок, де проживала розом з чоловіком Ігорем Ісаковим. Зараз цей будинок перейшов у спадок її чоловіку, адже за життя Писанка не мала дітей, а всі її близькі родичі вже вмерли.

Як виглядає розкішний маєток Руслани Писанки, який вона залишила у спадок чоловіку
Як виглядає розкішний маєток Руслани Писанки, який вона залишила у спадок чоловіку

Будинок Писанки дійсно розкішний. Двоповерховий дім маж панорамні вікна, а в середині зроблений сучасний ремонт. В основі інтер’єру – дерево, мармур і натуральне каміння. Також на території будинку є невеличка земельна ділянка, де Писанка раніше вирощувала зелень.

Як виглядає розкішний маєток Руслани Писанки, який вона залишила у спадок чоловіку
Як виглядає розкішний маєток Руслани Писанки, який вона залишила у спадок чоловіку

Проте, ні розкішний маєток, ні гроші не зможуть замінити Ігорю Ісакову кохану жінку. Чоловік інколи виходить на зв’язок з прихильниками Руслани Писанки і зізнається, що дуже сумує за дружиною. Після смерті Русі чоловік помітно постарів і змарнів.

До слова, Ігор Ісаков вирішив зробити благу справу і таким чином вшанувати пам’ять своєї дружини. Чоловік влаштував благодійний збір і зібрав кошти на лікування онкохворої дитини.

Поділитися статтею

Зараз читають

Дан Балан

Осадча, Кароль, Брежнєва та інші жінки Дана Балана: розкрилися подробиці особистого життя молдавського мачо...

Дан Балан - той ще серцеїд. Як можна зрозуміти за програмою "Голос країни", він вже встиг розбити серце української красуні Тіні Кароль.
Соня

Благословення немає: чому Софія Ротару проти заміжжя 19-річної внучки

Співачка не дала благословення на укладення шлюбу, тому що впевнена, що дев'ятнадцятирічна дівчина ще не доросла до такого відповідального кроку.
Моліться з вірою!

Молитви, щоб впоратися з помилками і прийняти мудрість Бога

Дай мені, Господь, мудрість зрозуміти труднощі на моєму шляху і дозволь мені відчути та побачити Твою втішну руку посеред цих бід.
Вибираємо зубну щітку

Вибираємо зубну щітку правильно: поради стоматологів

Щоб ваші зуби були здоровими і чистими, потрібно правильно чистити зуби і вибирати підходящу зубну щітку. Як її вибрати - читайте далі.

Популярне за тиждень

Популярне