Екс-татушка Катіна знайшла собі олігарха: чи заздрить Олені напарниця по дуету Юля Волкова?

Учасницям дуету "Тату" Олені Катіній і Юлії Волковій не вдалося збудувати успішну співочу кар'єру поодинці. А от у особистому житті Руденька, здається, вихопила щасливий квиток і навіть очікує на поповнення у родині.

Після розпаду скандальної дівочої групи в 2009 році Олена кілька років працювала в Америці. А повернувшись до росії, вирішила бути сольною виконавицею. В 2013-му зустріла свою долю і вийшла заміж за музиканта зі Словенії. Та протримався цей шлюб усього 6 років.

Так виглядали учасниці дуету Тату Катіна і Волкова замолоду

До цього Катіна намагалася побудувати стосунки з різними чоловіками, але їй не таланило з обранцями. Один із хлопців був надзвичайним егоїстом, другому не подобалося те, чим займається Олена. Третій начебто і ніжно піклувався, навіть їжу готував для коханої, але вона не відчувала надійного чоловічого плеча.

Олена Катіна з першим чоловіком Сашо Кузмановичем

Одним словом, лише з сьомої спроби їй вдалося зустріти чоловіка своєї мрії. З Сашо Кузмановичем вони познайомилися в Лос-Анджелесі. Спочатку випивали у барі, а потім Олена прокинулася в його номері. Обоє не замислювались про серйозні стосунки, але все сталося навпаки. Почали зустрічатися, а за місяць Сашо зробив пропозицію. Закохані зіграли відразу два весілля – російське і словенське.

Навесні 2015 року родина поповнилася первістком Олександром. Все у них було добре, тому шанувальників співачки надзвичайно шокувала новина про розлучення пари. Сашо повернувся до Словенії, але з сином постійно зустрічається.

Олена Катіна вийшла заміж вдруге

В 2021-му всі заговорили про новий роман зірки, на цей раз із багатієм Дмитром Спиридоновим. Катіна виступала на корпоративні, де її побачив впливовий чоловік. Спочатку вони листувалися з приводу робочих моментів, а потім чоловік неочікувано запросив Олену в ресторан. А за рік стало відомо, що співачка і мільйонер побралися. Пишних церемоній не влаштовували і ледь не запізнилися на розпис. В липні щасливі закохані збираються стати батьками. Для 40-річного чоловіка, який лікувався від раку щитівки, це буде перша дитина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Домашній кекс

Бюджетний і швидкий кекс з кокосовою стружкою: готуємо смачну випічку без масла

Рецепт такий простий, що можна випікати кекс хоч щодня. Нескладно, не займає багато часу і завжди буде чим пригостити гостей.
Христина Орбакайте могла бути донором біоматеріалу

Орбакайте могла бути донором яйцеклітин для народження двійнят Пугачової: лікарі поділились детальним аналізом

Лікарі поділились приголомшливими подробицями стосовно історії народження зіркових двійнят Примадонни та Максима Галкіна. Христина Орбакайте, ймовірно, могла стати донором яйцеклітин
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №156-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Ну, як вам вдалося вирішити головоломку? Якщо ні, то правильну відповідь ви можете подивитися на малюнку нижче. Гарних вам вихідних та міцного здоров'я!
Ліза Галкіна

(Відео) Ліза Галкіна пішла по стопах Пугачової і Орбакайте: заспівала французькою мовою

7-річна донька Алли Пугачової і Максима Галкіна Ліза заспівала відому пісню на французькій мові і зачарувала своїм талантом Мережу.

Популярне за тиждень

Популярне