Як змінила народних улюбленців Святослава Вакарчука, Юрія Горбунова, Стаса Боклана війна: посивіли і змарніли

Раптовий напад росіян був настільки несподіваним, що всі були неймовірно шоковані. А коли перший страх минув, і потрібно було щось робити заради спільної перемоги, з'ясувалося, що знамениті чоловіки посивіли буквально на очах.

Святослав Вакарчук

Музикант близько до серця сприйняв початок активних бойових дій в Україні. Тому став відвідувати найгарячіші точки – Харків, Охтирку, Запоріжжя тощо. Бував у госпіталях, привозив гуманітарну допомогу, підбадьорював військових добрими словами.

Святославу Вакарчуку додалося сивини в бороді

Лідер гурту “Океан Ельзи” з однаковою повагою ставиться до тих, хто слухає його пісні, і тих, хто не є прихильником. Вакарчук мріє написати книгу, в якій буде розповідатися про один суцільний день 24 лютого, яке врешті закінчиться нашою перемогою.

Юрій Горбунов

Додалося сивини за останній рік й у волоссі шоумена, який зазвичай веселив народ. Чоловік Катерини Осадчої взявся активно допомагати нужденним людям і волонтерам. А коли допитливі шанувальники знаменитості порівняли світлини Юрія до 24 лютого і після, то вжахнулися, наскільки постарішав їхній кумир через переживання.

Куди поділася привітна посмішка Юрія Горбунова?

Але тяжких думок назовні Горбунов не випускає. Продовжує разом із колегами-артистами давати концерти, підбадьорюючи наших воїнів у їхній праведній справі.

Стас Боклан

Коли актор грав “Папіка”, його штучно зістарили, додавши сивини в бороду. Але після нападу росіян Боклан і сам значно постарішав. Оскільки в 62 роки пізно йти воювати, Стас активно допомагає теробороні, а ще вселяє надію у підписнків свого каналу, що ми обов’язково переможемо.

Стас Боклан дуже змінився за минулий рік

Артисту доводиться стояти на блок-постах, боротися з мародерами і виконувати інші завдання. Боклан не може змиритися, що його колишні колеги по знімальному майданчику в росії тепер мовчать, немов у роти води понабирали, боячись втратити комфорт і прихильність влади.

Поділитися статтею

Зараз читають

Надя Дорофєєва та Дантес

Володимир Дантес тепло притиснувся до своєї дружини і розповів про свої мрії (Фото)

Співак Володимир Дантес і його молода дружина Надя Дорофєєва спробували себе в новому амплуа. А допомогло їм у цьому шоу "Орел і решка ".
Анастасія Волочкова

Анастасія Волочкова вимагає з Большого театру понад 200 мільйонів рублів в суді: подробиці скандалу...

Анастасія Волочкова вже кілька місяців судиться з Большим театром.
Світлана Лобода

Світлана Лобода показала свої “черешеньки”, коли танцювала в короткому топі і шортах: день народження...

Українська співачка Світлана Лобода показала свої "черешеньки" під час танцю на дні народженні сестри. Судячи з усього, сімейне свято вдалося.
Клаустрофобія

Клаустрофобія: як з цим боротися?

Відчуття задухи, яке може привести до непритомності ... клаустрофобія може стати справжньою перешкодою. Є різні способи, щоб позбутися від неї.

Популярне за тиждень

Популярне