Ольга Сумська показала обличчя дружини Арсена Мірзояна крупним планом: Тоня Матвієнко за кордоном змінилася

Відома українська актриса Ольга Сумська зустрілася на відпочинку в Яремче з дружиною Арсена Мірзояна, співачкою Тонею Матвієнко. Зірки зробили спільне фото крупним планом.

Цього року зимові канікули для українців та українських зірок не такі, якими були раніше, тому що в країні вже майже рік йде повномасштабна війна. Але навіть в такі складні часи люди знаходять привід зібратися разом. Знаменитості дали вже безліч благодійних концертів, на яких збиралися кошти для армії, біженців, переселенців і всіх, кому потрібна допомога. Також відомі артисти виступають для захисників із ЗСУ, щоб підняти їх бойовий дух.

На різдвяні свята в Яремче зібралися Ольга Сумська, її чоловік Віталій Борисюк, Ніна Митрофанівна Матвієнко, Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко. Всі вони прийняли участь в благодійному концерті для ЗСУ.

Ольга Сумська показала обличчя дружини Арсена Мірзояна крупним планом
Ольга Сумська показала обличчя дружини Арсена Мірзояна крупним планом

В своєму Інстаграм-блозі Ольгу Сумська поділилася селфі з Тонею Матвієнко, яка нещодавно повернулася в Україну з Великобританії, куди поїхала з молодшою дочкою через війну. На знімку зірки постали з посмішками і нарядні. Актриса у чорній сукні з золотою вишивкою, червоними бусами в яскравим макіяжем, а співачка також в сукні, але у більш стриманому образі з зачіскою-гулькою і майже без косметики, підкресливши свою природню красу.

Ольга Сумська показала обличчя дружини Арсена Мірзояна крупним планом
Ольга Сумська показала обличчя дружини Арсена Мірзояна крупним планом

В інтерв’ю Тоня Матвієнко не раз казала, що дуже хоче скоріше повернутися до життя в Україні і за кордоном сумує за домом, тому зараз видно, що вона аж світиться від щастя, знаходячись на рідній землі. Тепер в 41 рік дружина Арсена Мірзояна виглядає набагато молодше свого віку. А Ольга Сумська вирішила не їхати з Києва, тому що її чоловік Віталій Борисюк підлягає по віку мобілізації і його не випустили б, а без коханого актриса та їх донька Ганна нікуди не хочуть.

Поділитися статтею

Зараз читають

Влад Яма

Не лисий Яма: як змінювалася зовнішність хореографа з роками (ФОТО)

Лиса зачіска стала візитною карткою українського хореографа Влада Ями, однак його імідж поступово змінювався і вдосконалювався. Яма 20 років тому абсолютно не схожий на Яму сьогодні.
Собака з незвичайним забарвленням

Чому песика називають ведмедем в пальті? (Фото)

Від цього песика неможливо відвести очі. Він дійсно схожий на дуже милого ведмедика.
Віра в Господа

Молитва про мир, яка приходить через віру в Бога

Господь, світ, який приходить через віру в Тебе, перевершує все людське розуміння.

“Я люблю Україну”: Ані Лорак, яка об’явилася через півроку, висловила свою позицію з приводу...

Скандально відома українська співачка Ані Лорак об'явилася через півроку війни в Україні та висловила свою позицію, заявивши про любов до Батьківщини.

Популярне за тиждень

Як нині виглядає кумир молоді 90-их років EL Кравчук: пережив найбільшу...

Життя EL Кравчука після 22 лютого 2022 року кардинально змінилося не лише через початок війни. Ситуація ускладнилася тим, що тато пішов у засвіти, попросивши перед смертю поховати його у рідному селі Пилиповичі, яке на той час перебувало під окупацією.

Популярне