Як виглядали Аліна Гросу, Ксенія Мішина, Оля Полякова до пластики: перші красуні країни не зовсім “натуральні”

У теперішні часи практично будь-який свій недолік у зовнішності можна змінити у пластичного хірурга. Цим вдало користуються українські зірки, чию вроду прихильники вважають еталонною.

Героїні нашої сьогоднішньої статті заперечують той факт, що робили будь-які маніпуляції зі своїм обличчям, чи тілом. Втім, порівнюючи їхні фото на початку кар’єри, неозброєним оком видно, що зіркові красуні помітно змінилися.

Аліна Гросу

В Мережі ще й досі обговорюють те, як “маленька бджілка” Аліна Гросу перетворилася у звабливу білявку. На фото, які співачка публікує у соціальних мережах, її обличчя здається просто ідеальним: маленький ніс, виражені вилиці і пухкі губи. Якщо порівняти фото Гросу у підлітковому віці і теперішні, то це 2 абсолютно різні людини.

Співачку звинувачують в уколах краси, та в ринопластиці. Втім, сама Аліна запевняє, що нічого зі своїм обличчям не робила, а виглядає вона по-іншому тільки через те, що схудла і навчилася “правильно” фарбуватися.

Аліна Гросу до та після пластики
Аліна Гросу до та після пластики

Ксенія Мішина

Українська акторка Ксенія Мішина – незвичайної краси жінка. Вона має дуже красиві риси обличчя: маленький, акуратний ніс, виразні вилиці та в цілому дуже пропорційне обличчя. Втім, раніше акторка виглядала по-іншому. В Мережі є фото Мішиної зроблене до популярності і на ньому її не впізнати. Сама ж Мішина запевняє, що просто сильно схудла з того часу, тому і змінилося її обличчя. Втім, прихильники все ж підозрюють акторку в пластиці.

Ксенія Мішина до та після пластики
Ксенія Мішина до та після пластики

Оля Полякова

Українська співачка Оля Полякова, яка нещодавно відсвяткувала свій 44-й день народження, не приховує, що вже 20 років регулярно робить ботокс, аби прибрати зморшки з обличчя. А ось щодо більш серйозних операцій співачка мовчить. Втім, ні для кого не секрет, що Полякова вдосконалила свій бюст, який зараз виглядає, як два пружних м’ячика. На фото з років молодості співачки видно, що Полякова не володіла пишними формами вище пояса.

Оля Полякова до та після пластики
Оля Полякова до та після пластики

 

Поділитися статтею

Зараз читають

Мирославу Карпович підозрюють в романі з Павлом Прилучним

Зірка “Татусевих дочок ” вперше прокоментувала хейт через роман з Прилучним

Павло Прилучний тільки встиг розлучитися, як вже вляпався в інший любовний роман.
Як змінити постачальника газу

Як змінити постачальника газу: докладна інструкція для абонентів

Укладення договору з компанією, яка поставляє газ, місяць тому стало обов'язковим для всіх споживачів без винятку.
Іван Ургант

Салони краси, одяг і квартирне питання: яким бізнесом займаються зірки

Талановита людина - талановита в усьому. І якщо хтось прославився завдяки голосу або акторській майстерності, то не факт, що він не досягне успіху в іншій справі. Тим паче, що популярне ім'я може «зіграти на руку». Ми підготували добірку, яким бізнесом займаються зірки.

Настя Каменських зізналася, що вони з Потапом залишилися без заробітку: на які гроші живе...

Відома співачка Настя Каменських нещодавно повернулася до України після 5 місяців проживання за кордоном. Співачка дала інтерв'ю та розповіла, як змінилося її життя з початку війни.

Популярне за тиждень

Популярне