Сукня-рибка і червоні губи: елегантна Тіна Кароль опинилася в приємному оточенні красенів-захисників

Відома українська співачка Тіна Кароль не залишається осторонь людей, які постраждали через війну. Співачка всіляко допомагає таким людям і не завжди вона робить це публічно.

З початку повномасштабної війни більшість українських знаменитостей активно допомагають Україні. Хтось волонтерить, хтось збирає гроші на благодійних концертах, а хтось пішов воювати.

Українська співачка Тіна Кароль багато чого зробила для ЗСУ та для постраждалих у війні людей. Так, відомо, що співачка забезпечила перед першим вересня всіх дітей полку “Азов” шкільним приладдям на рік. Сім’ї із Маріуполя, яка дивом вижила, але втратила дім, співачка подарувала квартиру на Західній Україні. Також відомо про автомобіль для ЗСУ, який купила Тіна, коли у неї це попросив її знайомий Даніель Салем, який зараз служить на фронті. Цей список можна ще довго продовжувати. Тіна не може допомогти всім, але намагається зробити все від себе можливе, щоб полегшити хоча б чиєсь життя.

Тіна Кароль з трендовим макіяжем
Тіна Кароль опинилася в приємному оточенні красенів-захисників

Також відомо, що Тіна Кароль співпрацює з фондом Протезування українців. Співачка не розголошує інформацію щодо цього, але часто публікує фото з військовими, які зараз проходять реабілітацію, а також показує, як вона для них виступає.

Нещодавно Кароль вкотре опублікувала спільне фото з українськими захисниками, які зараз проходять реабілітацію після протезування. На знімку співачка у красивій чорній сукні та з червоною помадою позувала поряд з військовими.

Тіна Кароль опинилася в приємному оточенні красенів-захисників
Тіна Кароль опинилася в приємному оточенні красенів-захисників

З огляду на образ співачки, можна сміливо стверджувати, що вона вирішила підтримати українських захисників своїм виступом.

Нагадаємо, до початку повномасштабної війни в Україні майже весь репертуар Тіни Кароль складався з російськомовних пісень. Втім, після 24 лютого артистка заявила, що більше не співатиме на мові країни-агресора. Свій останній альбом Тіна переклала англійською мовою, а нові пісні записує українською.

Поділитися статтею

Зараз читають

Кот з незвичайними вухами

Чорний кіт з незвичайними вухами виглядає сумним

Чи справді кіт із Філадельфії відчуває смуток?
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №24-05-3: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?...

В наш час, та й раніше здоров'я – це цінність, яку людина розуміє, коли її немає. Тому потрібно частіше звертати увагу як підтримувати чи відновлювати ваше здоров'я.
Ганна Трінчер зважилася на операцію

Була нульовка, стала трійка: зірка “Школи” Трінчер зробила пластику – перекроїла себе повністю

Молода співачка та блогерка Ганна Трінчер зрозуміла, що лише піснями про школу свою аудиторію не візьмеш, тому треба завойовувати глядача вчинками.
Катерина Бужинська

41-річна мама двох дітей Катерина Бужинська блиснула ідеальними формами і грайливо виставила ніжку

Українська співачка Катерина Бужинська навіть незважаючи на карантин продовжує розвивати себе в творчому напрямку.

Популярне за тиждень

Популярне