Віктор Цекало свариться з братом Олександром, але допомогу приймає: “Мріяв про сестричку, але змирився”

Стосунки між братами Олександром і Віктором Цекалами занадто теплими не назвеш. Між тим, коли молодший родич міцно зачепився в москві, то не забув про старшого брата, підібрав йому агента і тепер Віктор теж виїхав з України до сусідньої країни.

Віктор старший за Олександра на 5 років. Коли очікувалося поповнення в родині, він мріяв про сестричку, а вийшов братик. В особистому житті обидва Цекала змінювали партнерок як рукавички.

Брати Цекало в дитинстві

Віктор Цекало

Віктор вирішив стати актором, їздив до столиці СРСР ще замолоду, але не пробився, тож повернувся до Києва, де працював у театрі і виступав у шоу “Золотий гусак”. Одружувався артист чотири рази. Вперше побрався з Галиною, яка подарувала чоловіку донечку Марійку. Багато разів після розлучення Цекало шкодував, що не зберіг родину, бо дві наступні дружини були справжніми фуріями. Нині Галина з донькою мешкають у США. Донька Masha King стала актрисою, як і тато.

Віктор Цекало хоч і старший брат, але усім заправляє менший Олександр

Удруге Віктор одружився з мешканкою Ленінграда. Забрав її до Києва, прописав у квартирі, а коли повернувся з гастролей, побачив, що спритна молодичка намагається розділити помешкання. У третьої дружини були проблеми зі спиртним. І лише четверта врешті задовольнила всі потреби Цекала – режисерка Арзу Уршан молодша за свого обранця на 12 років.

Олександр Цекало

З Сашком Віктор бачився дуже рідко, оскільки мешкали в різних країнах. Олександр спочатку робив музичну кар’єру, потім ставив різні шоу, нині є успішним продюсером. Він не забув про родича і за першої ж нагоди перетягнув його до москви на ПМЖ.

Молодший брат Олександр Цекало виявився більш пробивним

З першою дружиною Цекало-молодший прожив усього рік. Вони разом з Альоною Шиферман виступали у квартеті “Шляпа”. Вдруге гуморист одружився з Лолітою Мілявською. За 10 років спільного життя встигли нажити доньку Єву, яку народила сурогатна матір, а після розлучення Лоліта стала казати, що дівчинка зовсім не від Саші.

Втретє Цекало закохався у сестру Віри Брежнєвої. З Вікторією Галушкою вони одружилися й нажили двох дітей – доньку Сашу і синочка Михайлика. Та Олександра тягнуло до брюнеток. Тому він покинув білявку і знайшов собі іншу – Дарину Ервін. Заради неї шоумен оформив розлучення, а з новою пасією одружився, щоб у пресі її не називали коханкою.

Поділитися статтею

Зараз читають

Надя Дорофєєва

Дружина Дантеса виставила свій маленький “горішок ” на загальний огляд на закордонному курорті...

Надя Дорофєєва недавно вирушила на довгоочікуваний відпочинок. Зізналася, що довгий час не могла звикнути до того, що не потрібно нікуди поспішати.
Булочки на кефірі

Фантастичні булочки на кефірі зі сливами: рецепт ніжного і нелипкого тіста

Булочки на кефірі нагадують випічку, яку завжди готували бабусі. Виходять такими смачними, як з печі.
Шоколад

Студент дізнається про жадібність. Повчальна історія

Навчіться робити свій вибір з розумом.
Риба з людськими зубами

Химерна посмішка, людські зуби і міцний укус: найдивніша риба спіймана людиною

Їх химерна посмішка - результат дієти. Річ у тому, що цими зубами риба ламає корали, мушлі та крабів.

Популярне за тиждень

Популярне