Бльоданс, Руся, Сенцов та інші не соромляться своїх сонячних нащадків: обожнюють і нянчаться з дітками

Сонячні діти вряди-годи народжуються і в зіркових родинах. Деякі намагаються не оприлюднювати дану інформацію, ховаючи нащадків від сторонніх очей. Та інші не соромляться малюків з аутизмом і ніжно люблять своїх кровиночок.

Руся

У 90-их роках пісні Ірини Поривай співала вся Україна, та згодом про співачку всі забули. Тільки за кілька років з’ясувалося, що в старшої сестри Наташі Корольової з чоловіком Костянтином Осауленком є син Володя, хворий на ДЦП. Родина переїхала спочатку до Канади, а потім до Америки в надії поставити хлопчика на ноги.

Син Матвій у співачки Русі народився трішки не таким

Але не склалося – він помер в 11-річному віці. Другий синок Матвій виявився хворим на аутизм. Батьки люблять дитину і кожного року кладуть у лікарню на реабілітацію. І тільки донечка Софійка народилася абсолютно здоровою.

Евеліна Бльоданс

Заради другої дитини зірка “Маски-шоу” не виховувала старшого сина, який після розлучення батьків переїхав із татом до Ізраїлю. Але у молодшенького виявили синдром Дауна. Красуня-спокусниця не відмовилася від хворого Семенка.

Евеліна Бльоданс обожнює свого синочка Семена

Навпаки стала говорити про це відкрито, намагаючись привернути увагу широкого загалу до подібної проблеми. Тато хлопчика не витримав напруги і покинув родину, а Евеліна не здалася, продовжуючи публічно відстоювати права особливих діточок.

Олег Сенцов

Про те, що син Олега Сенцова особливий, українці дізналися вже після звільнення бранця з кремлівських катівень. У шлюбі з кримською дружиною в режисера народилося двоє дітей – Аліна і Влад. У хлопчика діагностували аутизм.

Колишня дружина Олега Сенцова Алла з їхнім сином Владом

Коли Сенцов повернувся з в’язниці до Києва, то донька з мамою зустрічали його. Згодом приїхала й колишня дружина з Владом. Олег умовив жінку залишити сина в українській столиці. Алла оформила розлучення, допоки чоловік перебував за ґратами. Сподівалася, що тепер вони будуть разом, та не склалося.

Поділитися статтею

Зараз читають

Чим зірки займаються під час відключень електрики

Як зірки до відключення світла пристосовуються: Сумська, Денисенко, Цибульська та інші поділилися ноу-хау

Зірки, як і всі звичайні люди, потерпають від аварійних відключень світла в оселях. Але не втрачають оптимізму і придумують собі різноманітні заняття в суцільній темряві.
Дан кинув Тіну

Забув про Тіну Кароль? Дан Балан кинув все і поїхав відпочивати

Вже практично місяць від молдавського музиканта Дана Балана немає ніяких звісток.

У столиці України планується підняття цін на проїзд у міському громадському транспорті

Зараз спостерігається підвищення вартості енергоносіїв. Тому залишати ціну проїзду на колишньому рівні, це означає загнати перевізників в боргові ями.
Ліза і Гаррі Галкін

(Відео) Ще маленькі Ліза і Гаррі Галкіни галантно поговорили в іграшковому авто: сімейні архіви...

Чоловік Алли Пугачової Максим Галкін в черговий раз порадував шанувальників в мережі зворушливим архівним відео з дітьми Лізою і Гаррі.

Популярне за тиждень

Популярне