Філіп Кіркоров готує для себе гідну зміну: 23-річного Давіда всі вважають прийомним сином співака (ФОТО)

Всім відомо про двох дітей Філіпа Кіркорова – Аллу-Вікторію й Мартіна-Крістіна. Але згодом з'ясувалося, що у співака є ще й доросла донька. Тепер же попвиконавцю приписують ще одне батьківство. Аргументи вагомі: Давід дуже схожий на болгарина, до того ж гарно співає.

Філіп Бедросович уперше побачив хлопчика, коли тому було 10 років. Співака вразив не лише голос юного таланта, але й те, що серце у Давіда знаходиться не ліворуч, а праворуч. Всі внутрішні органи перебувають у такій же дзеркальній відповідності.

Підопічний Філіпа Кіркорова Давід схожий на співака, як дві краплі

Мама Давіда Бухарова померла, коли тому було всього 2 рочки. Його зростили названа мама й бабуся. Молодик мешкає в Криму, де навчався в музичній школі і Сімферопольському музичному училищі. Про талановитого хлопчика Кіркоров дізнався від Валерія Леонтьєва і пообіцяв пробити таланту дорогу на сцену. Та коли широкий загал побачив спільні світлини Філіпа й Давіда, всі ахнули, вражені неймовірною схожістю. Відтоді стали ширитися чутки, що кримчанин є позашлюбним сином Кіркорова. Давіда навіть зрідка називають Філіповичем.

Давід Бухаров такий же талановитий, як і Кіркоров

Артист ставиться до подібних патякань поблажливо, хоча якщо це правда, то виходить, що зраджував Аллу Пугачову, адже коли хлопчина з’явився на світ Філіп був ще одруженим із Примадонною.

Філіп Кіркоров просуває Давіда в різні шоу

Прийомна мама розповіла, що ім’я батька дитини нікому невідомо. Пологи були важкими, у Давіда не розкривалася легеня. Тож його спеціально віддали на співи, щоб тренувати внутрішній орган. Тепер перед юнаком постала перспектива великої сцени. Всі дані для цього в нього є.

Кіркоров потроху почав виконувати свої обіцянки в просуванні юнака. Коли був продюсером в українському проєкті «Шоу №1», запросив дитину виступити і навіть зробив цінний подарунок – кулончик у формі мікрофона, прикрашений діамантами. Давід постійно бере участь у музичних конкурсах, і з віком стає все більш схожим на свого названого татуся.

Поділитися статтею

Зараз читають

Святвечір

Церковне свято 6 січня – Святвечір. Що не можна робити в цей день, щоб...

Існує повір'я, що якщо дитина народилася 6 січня, то він все життя не буде мати потребу в грошах. І найголовніше, що ця людина все життя буде щасливий.
Валентин Гафт

Позашлюбний син Валентина Гафта через пандемію не зміг приїхати на похорон до батька

Валентину, коли він прокинувся вранці його мати сказала, що його батько Валентин Гафт помер. Батько був дуже хворий. Однак він живий в ньому - його сина і в російському театрі.
Де зараз перебуває Антон Лірник

Втік з України та виступає разом з росіянами: що зараз із зіркою “Ліги сміху”...

Антон Лірник здобув в Україні популярність завдяки участі у відомому гумористичному змаганні "Ліга сміху". Що сталось із знаменитим гумористом і де Лірник перебуває зараз?
Злата Огневич

Злата Огнєвіч зізналася, що її прокляли

Також співачка додала, що вона набрала вагу.

Популярне за тиждень

Популярне