Як виглядають четверо дочок Андрія Доманського: багатодітний зірковий батько живе в квітнику

Відомий український ведучий Андрій Доманський являється багатодітним татусем. Чоловік мав три дружини та являється татом для шістьох дітей, серед яких 4 доньки.

Андрій Доманський має досить бурхливе особисте життя. Чоловік тричі будував серйозні стосунки і встиг стати татом аж 6 разів.

Вперше Андрій Доманський одружився ще в студентські роки. Його обранницею стала дівчина на ім’я Юлія, яка подарувала йому двох дітей: сина Василя і доньку Ладу.

Андрій Доманський з сином Василем, пасинком Артемом та дочкою Ладою
Андрій Доманський з сином Василем, пасинком Артемом та дочкою Ладою

Втім, цей шлюб розпався тоді, коли кар’єра Доманського почала стрімко розвиватися. Чоловік все частіше почав їздити у довгі відрядження на зйомки, що і віддалило їх з дружиною.

Тоді Андрій Доманський познайомився зі своєю колегою телеведучою Лідією Таран. Між ними дуже швидко закрутився роман: яскравий і бурхливий. Результатом бурхливого роману стала донька Василина. Втім, навіть після народження донечки Андрій не покликав Лідію заміж. Коли Василила була ще маленькою, Доманський покинув Лідію і доньку і несподівано пішов. Причиною стала інша жінка.

Лідія Таран з донькою від Доманського Василиною

Та сама розлучниця стала офіційною дружиною телеведучого, з якою він проживає і зараз. Жінку звати Марина, вона має сина Артема від першого шлюбу, який став для Доманського пасинком. У шлюбі з Мариною ведучий ще двічі став татом. У нього народилися дві доньки: Кіра і Віра.

 Як виглядають четверо дочок Андрія Доманського
Як виглядають четверо дочок Андрія Доманського

Варто відзначити, що Андрій Доманський хоч і не живе зі своїми старшими дітьми, він допомагає їм фінансово і намагається проводити з ними час та бути в курсі всіх подій. Це підтверджує і його колишня цивільна дружина Лідія Таран. Телеведуча зізнається, що донька підтримує стосунки з батьком, а він допомагає їй фінансово і часто дарує подарунки.

Поділитися статтею

Зараз читають

Христина Горняк показала колишню тещу Володимира Остапчука

“Я буду люблячою мамою”: колишня дружина Остапчука після розлучення готується до материнства

Нещодавно відомий український телеведучий Володимир Остапчук розлучився зі своєю другою дружиною Христиною Горняк. Жінка зізналась, що все одно планує стати матір'ю.
Надя Дорофєєва одягла топ і показала животик на фоні розмов про першу вагітність

Надя Дорофєєва нецензурно висловилася про їжу в ресторані свого коханця Кацуріна: краще закрийте вуха...

Відома українська співачка Надя Дорофєєва після розлучення з Володимиром Дантесом закрутила роман з ресторатором Михайлом Кацуріним. Їжа в його ресторанах викликає бурхливі емоції у зірки.
Віктор Павлик

Віктор Павлик хоче зустрітися з померлим сином на тому світі: артист вперше дав велике...

Український артист Віктор Павлик в 2020 році втратив сина. Це стало дуже хворим подією для всієї його родини, однак вже через півроку в його житті з'явився новий виток.
Весільні фото 2020

Найемоційніші весільні фото 2020 року, зроблені під час пандемії

Ці знімки не схожі на звичайні весільні фотографії. Фотографам вдалося зловити фантастичні моменти.

Популярне за тиждень

Популярне